•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 128
   کد: 206618
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷

   احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9

   شهردار منطقه 9 مشهد از احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی با اعتباری بالغ بر 86 میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.
   احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با اعلام این خبر گفت: جمع آوری و هدایت آب های سطحی در معابر هنگام بارندگی از طریق کانال های احداثی مدیریت شهری انجام می شود و هرساله با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته نسبت به احداث و بازسازی این کانال ها اقدام می شود.
   اصغری در خصوص پروژه های بازسازی کانال های جمع آوری آب های سطحی منطقه 9 در سال 99 تصریح کرد: احداث و بازسازی 6 کانال طی سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که تاکنون سه پروژه شامل کانال جمع آوری آب های سطحی اقبال لاهوری (حد فاصل اقبال لاهوری 6 تا میدان اقبال)، سرافرازان (سرافرازان 15) و خاقانی (حد فاصل تقاطع پیروزی تا خاقانی 26) به طول جمعا 750 متر و با اعتبار 9.3 میلیارد ریال به پایان رسیده است.
   وی ادامه داد: با اجرای این پروژه ها، کانال های روباز جمع آوری و به صورت سرپوشیده احداث شده و یک متر نیز به عرض خیابان در بلوارهای اقبال لاهوری، سرافرازان و خاقانی اضافه شده است.
   شهردار منطقه 9 مشهد به دیگر پروژه های احداث و بازسازی کانال جمع آوری آب های سطحی در این منطقه اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه های کانال بزرگراه شهید کلانتری به طول 1800 متر، کانال بولوار دلاوران 600 مترطول و کانال خیابان فکوری 71 به طول 1300 متر، پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 9 برای هدایت مطلوب آب های سطحی در معابر این منطقه هستند.
   اصغری خاطرنشان کرد: این 3 پروژه با اعتبار 76.5 میلیارد ریال در حال اجراست و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
   شایان ذکر است مرمت و بازسازی سایر کانال های جمع آوری آب های سطحی محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 با صرف هزینه 3 میلیارد ریال در حال انجام است.

    

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .