•  
   منبع خبر : ١٠٠٥
   تعداد بازدید: 201
   کد: 206619
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد؛

   اجرای بیش از ۲۰۰ تئاتر خیابانی به مناسبت روز جهانی نابینایان

   امروز، به مناسبت روز جهانی نابینایان با مشارکت انجمن تئاتر معلولان، ۸ گروه تئاتر خیابانی در میدان‌ها و تقاطع‌های سطح منطقه ۸ و به منظور احترام به حقوق همشهریان نابینا، بیش از ۲۰۰ اجرای خیابانی برگزار کردند.
   اجرای بیش از ۲۰۰ تئاتر خیابانی به مناسبت روز جهانی نابینایان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد رضا دانایی سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های این سازمان گفت: رعایت حقوق همشهریان نابینا و سایر معلولان یکی از اولویت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد است.
   وی با اشاره به اینکه روز جهانی نابینایان و عصای سفید برای آگاهی‌بخشی به شهروندان فرصتی نمادین و مغتنم است، افزود: امروز با همکاری انجمن تئاتر معلولان ۸ گروه تئاتر خیابانی که بخشی از اعضای هر گروه نابینا بودند، در تقاطع‌های منطقه ۸ برنامه اجرا کردند.
   دانایی ادامه داد: ویژگی برجسته این اجرا، حضور و همکاری خود همشهریان نابینا در اجرای برنامه بود که باور داریم تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و پیام‌های مدنظر را به شکل مؤثرتری به شهروندان منتقل خواهد کرد.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در گفتگو با اعضای نابینای گروه‌های تئاتری تصریح کرد: تا نیمه آذرماه که روز جهانی معلولان است، به طور مداوم در خصوص رعایت حقوق نابینایان و سایر معلولان در شهر، آگاهی‌بخشی خواهیم کرد. 

   تعداد بازدید: 201
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .