•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 130
   کد: 207872
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
   با پیشنهاد 137 شهرداری مشهد صورت گرفت؛

   راه اندازی کارگروه هم اندیشی 137 کلان شهرهای کشور

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد از راه اندازی کارگروه هم اندیشی 137 شهرداری کلان شهرهای کشور با هدف تبادل تجربیات و مشارکت هر چه بیشتر در جهت تسریع و تسهیل پاسخگویی به درخواست های مردمی، خبر داد.
   راه اندازی کارگروه هم اندیشی 137 کلان شهرهای کشور

    به گزارش پایگاه خبری مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد با اعلام این خبر افزود: مراکز و سامانه های 137 شهرداری، با هدف ایجاد ارتباط دو سویه میان شهروندان و مدیریت شهری، از سه دهه قبل در همه نقاط کشور و در اکثر شهرها فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون، با جلب اعتماد شهروندان و مدیران شهری، در حال رسیدن به ثبات و شکوفایی است.
   وی با اشاره به اینکه 137 شهرداری مشهد در سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرده و بیست و چهارمین سال فعالیت خود را می گذراند، ادامه داد: هر کدام از مراکز 137 کشور، در کنار شباهت ها از لحاظ سیستم و روش کار در دریافت، پیگیری و پاسخگویی به درخواست های شهروندان شهر خود، از خلاقیت ها و ایده های خلاقانه ای برای بهبود فرآیندها جهت تسریع پاسخگویی به شهروندان بهره برده اند.
   رمضانی فرخد خاطرنشان کرد: لذا تصمیم گرفتیم تا فرصت استفاده از تجربیات شهرهای مختلف در این حوزه برای همه شهرها فرآهم شود اما از آنجا که چند ماهی است امکان بازدید حضوری از 137 شهرداری شهرهای مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود ندارد، لذا به پیشنهاد شهرداری مشهد و موافقت 137 کلان شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، قم، اراک، کرج، ارومیه، تبریز، ساری، رشت، همدان، اهواز، کارگروه هم اندیشی 137 کلان شهرهای کشور در فضای مجازی راه اندازی شد.
   وی با اشاره به اینکه در گام دوم، 137 های سایر مراکز استان ها و در گام سوم همه 137 های کشور در این کارگروه عضویت خواهند یافت، ادامه داد: دبیرخانه این کارگروه در سال اول فعالیت، در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد مستقر بوده و مقرر شده است علاوه بر تبادل تجربیات برای تسهیل و تسریع پاسخگویی به شهروندان، بر روی مسائلی همچون فرآیندها، ساختار و چارت سازمانی، پرورش ایده ها و خلاقیت ها، اجرای نظرسنجی و طرح های پژوهشی گروهی، پیگیری اختصاص کمیته 137 در مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران و ... بحث و تبادل نظر شود.
   سرپرست مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد گفت: جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به علت عدم امکان برگزاری جلسات حضوری، مقرر شده است جلسات غیر حضوری در بستر وب و فضای مجازی، میان اعضای این کارگروه که مدیران 137 شهرداری های کلان شهرداری کشور هستند برگزار شده و اهداف مشخص شده، دنبال شود.
   علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به نشانی اینترنتی www.137.mashhad.ir مراجعه و یا با شماره 05138112781، دبیرخانه کارگروه 137 شهرداری کلان شهرهای کشور تماس حاصل کنند.

    

   تعداد بازدید: 130
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .