•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 263
   کد: 207909
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

   برگزاری مسابقات کتابخوانی به صورت مجازی در منطقه 9

   به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقات کتابخوانی به صورت مجازی توسط شهرداری منطقه 9 برگزار می شود.
   برگزاری مسابقات کتابخوانی به صورت مجازی در منطقه 9

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هم زمان با هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه، مسابقاتی با این مضمون با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار می شود.
   به همین منظور مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع منشور حقوق شهرنشینی مشهد ویژه اعضای شورای اجتماعی محلات این منطقه از ابتدای آذر ماه برگزار شده است.
   اعضای شورای اجتماعی محلات می توانند با مراجعه به لینک ارسالی کتاب و پاسخگویی به سوالات، حداکثر تا 10 آذرماه در این مسابقه شرکت کنند و با پاسخگویی به سوالات مطرح شده از مضمون کتاب "منشور حقوق شهرنشینی مشهد"، از جوایز ارزشمند این مسابقه بهره مند شوند.
   همچنین به همین مناسبت مسابقه کتابخوانی با مضمون "آمادگی جسمانی و تندرستی" به صورت مجازی توسط امور تربیت بدنی اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه 9 با مشارکت معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد برگزار می شود.
   افراد علاقمند برای شرکت در این مسابقه می توانند به شماره 09379870124 در فضای مجازی پیام ارسال کنند و به پنج سوال مطرح شده در خصوص موضوع این کتاب حداکثر تا سوم آذرماه پاسخ دهند.
   شایان ذکر است در پایان این مسابقه به نفرات برتر جوایزی اهدا می گردد.

   تعداد بازدید: 263
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .