•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 152
   کد: 207956
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   خدمت رسانی ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت به شهروندان در روز برفی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، گفت: با توجه به بارش برف و درراستای رفاه حال مردم ناوگان اتوبوسرانی امروز با تمام ظرفیت به ارائه خدمت پرداخت.
   خدمت رسانی ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت به شهروندان در روز برفی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسین قلی زاده مقدم در این خصوص افزود: تدابیر لازم برای رفع مشکلات اتوبوس‌ها اندیشیده شده و به منظور خدمت رسانی هرچه شایسته تر به شهروندان در هنگام برودت هوا، تمامی ناوگان فعال هستند.
   وی اضافه کرد: با توجه به شروع فصل سرما، سازمان اتوبوسرانی با برنامه ریزی به عمل آمده پیش از این نسبت به کنترل و شارژ ضد یخ اتوبوس های فعال اقدام نموده و تمامی سیستم های گرمایشی به صورت مستمر پایش و در صورت مشاهده خرابی، رفع نقص می شوند؛ همچنین اقداماتی از قبیل استفاده از ضد یخ در گازوئیل، چاله های آتش و بکار گیری سیستم راه انداز شبکار نیز پیش بینی و در هنگام برودت هوا عملیاتی خواهند شد.
   وی ادامه داد: شهروندان عزیز می توانند انتقاد خود در خصوص سیستم گرمایشی ناوگان را با شماره تلفن 137 و یا سامانه پیام کوتاه 30008888 مطرح نمایند تا در اسرع وقت رفع نقص صورت پذیرد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 152
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .