•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 300
   کد: 116870
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد:

   اتمام عملیات سفت‌کاری و اجرای اسکلت در پروژه زائرسرای استان چهارمحال و بختیاری

   ظرفیت این زائرسرا 280 نفر شب اقامت در نظر گرفته شده که با اتمام عملیات احداث و بهره‌برداری از آن، در اختیار زائران کم‌درآمد امام هشتم(ع) قرار خواهد گرفت.
   اتمام عملیات سفت‌کاری و اجرای اسکلت در پروژه زائرسرای استان چهارمحال و بختیاری

   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) گفت: سفت‌کاری پروژه احداث زائرسرای استان چهارمحال بختیاری به اتمام رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عابدی با بیان این مطلب اظهار کرد: پروژه احداث زائرسرای استان چهارمحال و بختیاری که از اسفندماه سال 93 شروع شده بود، هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی خوبی در دست انجام است و عملیات سفت‌کاری این پروژه به اتمام رسیده است.
   وی عنوان کرد: بعد از اولین گردهمایی بنیاد زائر امام رضا(ع) و واگذاری زمین و پروانه رایگان به استان‌ها برای احداث زائرسرای ارزان‌قیمت در جوار بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع)، استان چهارمحال و بختیاری با همتی جهادی و برنامه‌ریزی منسجم، کلنگ آغاز عملیات اجرایی زائرسرای استان خود را به زمین زد تا به عنوان اولین استان در این موضوع پیش‌قدم باشد.
   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) با اشاره به اینکه این پروژه در حال حاضر فعال است و در مرحله اجرای کامل اسکلت قرار دارد، افزود: این پروژه در مساحت 700 مترمربع با زیربنای 4340مترمربع در 8 طبقه کلنگ‌زنی شده است.
   عابدی اضافه کرد: ظرفیت این زائرسرا 280 نفر شب اقامت در نظر گرفته شده که با اتمام عملیات احداث و بهره‌برداری از آن، در اختیار زائران کم‌درآمد امام هشتم(ع) قرار خواهد گرفت.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 300
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .