•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 207
   کد: 116888
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

   انعقاد قرارداد برای استفاده از ماشین‌آلات سنگین فصل زمستان در منطقه یک مشهد

   خوشبختانه ما آمادگی خوبی در این زمینه داشتیم و تمامی معابر اصلی تا 7 صبح همان روز و معابر فرعی نیز حداکثر تا ساعت 3 بعد از ظهر بازگشایی شدند.
   انعقاد قرارداد برای استفاده از ماشین‌آلات سنگین فصل زمستان در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک مشهد مقدس از انعقاد قرارداد برای استفاده از ماشین‌آلات سنگین فصل زمستان در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جواد اصغری با اعلام این خبر افزود: با سرد شدن هوا و با احتمال افزایش بارش برف و به منظور رفاه حال شهروندان، اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه یک مشهد اقدام به انعقاد قرارداد برای استفاده از ماشین‌آلات سنگین در فصل زمستان کرد.
   وی عنوان کرد: هرساله شهرداری همزمان با آغاز فصل سرما آماده است تا در مواقع بروز بحران‌های شهری و بارش برف به رفاه بیشتر حال شهروندان و حل مشکلات آنان کمک کند.
   وی درخصوص اقدامات شهرداری منطقه یک در این موضوع، اظهار کرد: با افزایش احتمال بارش برف و احتمال مسدود شدن معابر اصلی و فرعی شهر رفت و آمد شهروندان به سختی صورت می‌گیرد، به همین دلیل اداره خدمات و محیط زیست شهری با انعقاد قراردادی، 2 دستگاه مینی لودر و تراکتور، 3 دستگاه خاور کمپرسی، 3 دستگاه کامیون و 4 دستگاه گریدر را آماده بازگشایی معابر کرده است تا شهروندان در زمان بارش برف هیچ دغدغه و دل نگرانی نداشته باشند.
   شهردار منطقه یک مشهد با اعلام اینکه علاوه بر این تعداد، پیمانکار خدمات شهری منطقه نیز 7 دستگاه برف‌روب خاور را برای خدمت‌رسانی به مردم آماده کرده است، تصریح کرد: همچنین سازمان مدیریت پسماند نیز برای حل بحران ‌های شهری که همزمان با بارش برف به وجود می‌آیند، 2 دستگاه نمک پاش مکانیزه و 5 دستگاه برف روب را برای بازگشایی معابر در اختیار شهرداری منطقه‌ قرار می‌‌دهد.
   وی با اشاره به بارش برف نسبتا سنگین در روزهای پایانی آذر ماه سال جاری، ادامه داد: خوشبختانه ما آمادگی خوبی در این زمینه داشتیم و تمامی معابر اصلی تا 7 صبح همان روز و معابر فرعی نیز حداکثر تا ساعت 3 بعد از ظهر بازگشایی شدند.


    

   تعداد بازدید: 207
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .