•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 386
   کد: 120043
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
   به همت شهرداری مشهد؛

   اولین «گفتمان گردشگری آسان» در مشهد برگزار شد

   گردشگری آسان را از این باب در دستور کار قرار دادیم که مقوله فرهنگ عمومی که منافع آن به مردم جامعه برسد و مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی، این نگین گردشگری، قطعاً از قبل هم مورد توجه بوده، اما در سال 2017 می‌تواند مطالباتی داشته باشد که نیازمند پیگیری اصحاب رسانه است.
   اولین «گفتمان گردشگری آسان» در مشهد برگزار شد

   اولین «گفتمان گردشگری آسان» با محوریت طبیعت‌گردی (اکوتوریسم) و توسعه پایدار در چشم‌انداز مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 در این شهر با هدف معرفی ظرفیت‌های صنعت گردشگری و توسعه این صنعت در بخش‌های زیارت و طبیعت برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در این همایش مهمانان مختلفی از جمله شهردار مشهد، معاون هماهنگی امور زیارت استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و شماری از مسوولان استانی و شهری حضور داشته و به ایراد سخنرانی پرداختند.
   رییس ستاد اجرایی اولین گفتمان گردشگری آسان در حاشیه این همایش به خبرنگار ما گفت: گردشگری آسان را از این باب در دستور کار قرار دادیم که مقوله فرهنگ عمومی که منافع آن به مردم جامعه برسد و مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی، این نگین گردشگری، قطعاً از قبل هم مورد توجه بوده، اما در سال 2017 می‌تواند مطالباتی داشته باشد که نیازمند پیگیری اصحاب رسانه است.
   سیدمجتبی حسینی‌کشفدار افزود: سلسه گفتمان‌های گردشگری آسان در جهت رشد صنعت گردشگری و با رویکرد توسعه و روانسازی گردشگری داخلی و بین‌المللی اقدام به برگزاری همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های علمی تخصصی کرده است و در گام نخست اولین گفتمان گردشگری آسان با محوریت طبیعت‌گردی (اکوتوریسم) و توسعه پایدار در چشم‌انداز مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 را برگزار کرد.
   همچنین در این مراسم تفاهم‌نامه‌ای بین دستگاه‌های شرکت کننده با یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) به امضا رسید.
   در پایان این همایش نیز از برگزیدگان و صاحب نظران تاثیرگذار در حوزه گردشگری طبیعت تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
    

   تعداد بازدید: 386
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .