•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 282
   کد: 120046
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با تقدیر از شهرداری مشهد:

   نیازمند تلاشی جمعی در امر ترویج و توسعه گردشگری آسان هستیم

   برگزاری مراسم رسمی رویداد بزرگ مشهد ۲۰۱۷ در تالار قدس حرم مطهر رضوی با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد و این برنامه‌های باشکوه در طول سال ۲۰۱۷ در قالب‌های مختلف برگزار می‌شود که یکی از آن‌ها اولین گفتمان گردشگری آسان بوده است.
   نیازمند تلاشی جمعی در امر ترویج و توسعه گردشگری آسان هستیم

   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با تقدیر از خدمات شهرداری مشهد در حوزه گردشگری مذهبی گفت: باید در امر ترویج و توسعه گردشگری آسان تلاشی جمعی و همگانی داشته باشیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدسعید سرابی در اولین گفتمان گردشگری آسان اظهار داشت: حدود ۲ سال پیش اولین نشست را با عوامل برگزاری این گفتمان داشتیم و از اتفاقات خوب رویداد بزرگ مشهد ۲۰۱۷ هم‌افزایی و همکاری خوب همگان در نهادهای مختلف در دو بخش دولتی و خصوصی بوده است.
   وی افزود: برگزاری مراسم رسمی رویداد بزرگ مشهد ۲۰۱۷ در تالار قدس حرم مطهر رضوی با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد و این برنامه‌های باشکوه در طول سال ۲۰۱۷ در قالب‌های مختلف برگزار می‌شود که یکی از آن‌ها اولین گفتمان گردشگری آسان بوده است.
   سرابی گفت: باید در امر ترویج و توسعه گردشگری آسان تلاشی جمعی و همگانی داشته باشیم و مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام ظرفیت‌های زیادی را در عرصه‌های مختلف دارد و یکی از اهداف جدی این پایتخت توسعه فرهنگ گردشگری آسان و راحت است.
   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه در جهت تحقق اهداف ترسیم شده در امر گردشگری آسان نیازمند تلاشی همگانی هستیم، خاطرنشان کرد: بی‌شک رشد و توسعه به تنهایی توسط یک گروه خاص میسر نمی‌شود.
    

   تعداد بازدید: 282
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .