•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 155
   کد: 122742
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت بیان کرد؛

   آماده‌سازی 11هزار فضای پارک غیرحاشیه‌ای ویژه ایام نوروز

   همچنین در آستانه نوروز 96 نسبت به پاکسازی و نظافت پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای به نحو مطلوب وشایسته اقدام شد و به منظور زیباسازی محیط، جداول پارکینگ‌ها رنگ‌آمیزی گردید.
   آماده‌سازی 11هزار فضای پارک غیرحاشیه‌ای ویژه ایام نوروز

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: 11هزار فضای پارک غیرحاشیه‌ای ویژه ایام نوروز آماده‌سازی شده است.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 96 شهرداری مشهد، سید حسین هاشمی‌زادگان با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به حضور خیل عظیم مشتاقان زیارت امام هشتم (ع) در ایام نوروز و به منظور رفاه حال زوار و مسافران نوروزی، 11هزار فضای پارک غیرحاشیه‌ای ویژه نوروز 96 آماده‌سازی شده و هم‌اکنون در دست بهره‌برداری قرار دارد.
   وی در ادامه افزود: مراکز تفریحی شهر مشهد از جمله پارک وکیل‌آباد، کوهسنگی، پارکینگ‌های سطح شهر و غیره ... بدین منظور قابل استفاده برای زائران و مجاوران است.
   مدیرعامل سازمان ترافیک هوشمند الیت عنوان کرد: همچنین در آستانه نوروز 96 نسبت به پاکسازی و نظافت پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای به نحو مطلوب وشایسته اقدام شد و به منظور زیباسازی محیط، جداول پارکینگ‌ها رنگ‌آمیزی گردید.
   هاشمی‌زادگان گفت: افراد می‌توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه پیامکی الیت به شماره 3000003000 انعکاس دهند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .