•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 348
   کد: 124805
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
   مشاور و رییس حوزه شهردار در مراسم تقدیر از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد:

   افراد پرتلاش در مسند خدمت به مردم در مدیریت شهری قرار گرفته‌اند

   ما خودمان را به عنوان خدمتگزار مردم در عرصه مدیریت شهری می‌دانیم و امیدواریم تا لحظه ای که در این جایگاه هستیم، توفیق خدمتگزاری به مردم را داشته باشیم.
   افراد پرتلاش در مسند خدمت به مردم در مدیریت شهری قرار گرفته‌اند

   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد گفت: در این دوره مدیریت شهری تلاش شده است که افراد باانگیزه و پرتلاش بر مسند خدمت به کار گرفته شوند و از این بابت به خودمان می‌بالیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید پیراسته در مراسم تقدیر از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد که به همت مدیریت شهری در محل تالار کوهسنگی برگزار شد، اظهار کرد: شهدا مجاهدت کردند تا ما امروز در کمال آرامش زندگی کنیم لذا کاری که دستگاه‌های حوزه مدیریت بحران انجام می‌دهند، به نوعی شبیه جانفشانی شهدای گرانقدر است.
   وی افزود: مقام معظم رهبری در سخنرانی ابتدای سال در حرم مطهر رضوی به چند موفقیت و برجستگی نظام اشاره کردند که یکی از آنها امنیت بود، این کلیدواژه معظم له از دو جنبه امنیت به معنی آرامش و امنیت به معنای امینی قابل بررسی است.
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد تصریح کرد: در حوزه ایمنی، همکاران بنده در مجموعه مدیریت شهری تلاش ها و اقدامات بسیار ارزنده‌ای انجام داده‌اند که باید از آنها تقدیر و تشکر کنیم.
   وی با بیان اینکه شهرداری مشهد از حداکثر توان خود برای تحقق همدلی و همزبانی استفاده کرده است، گفت: در این دوره مدیریت شهری تلاش شده است که افراد با انگیزه و پرتلاش بر مسند خدمت به کار گرفته شوند و از این بابت به خودمان می‌بالیم.
   پیراسته ابراز کرد: خوشبختانه در مجموعه شهرداری مشهد افرادی در پست‌های مدیریتی قرار گرفته‌اند که به دنبال ریاست نبوده‌اند بلکه هدفشان خدمت‌رسانی به مردم بوده و این موضوع با ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران در بخش‌های مختلف به اثبات رسیده است.
   مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد با بیان اینکه موفقیت‌های مدیریت شهری حاصل تلاش همه همکاران در بخش‌های مختلف است، ادامه داد: ما خودمان را به عنوان خدمتگزار مردم در عرصه مدیریت شهری می‌دانیم و امیدواریم تا لحظه ای که در این جایگاه هستیم، توفیق خدمتگزاری به مردم را داشته باشیم.
   وی با اشاره به وقوع زلزله اخیر و مدیریت خوب اتفاقات پس از آن خاطرنشان کرد: اگرچه در هنگام وقوع زلزله شورای معاونان شهرداری مشهد در حال برگزاری بود اما به محض وقوع زلزله اقدامات مدیریت بحران آغاز شد و با تلاش همه همکاران بنده، شرایط به وجود آمده مدیریت شد.

    

   تعداد بازدید: 348
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .