•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 858
   کد: 124814
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
   شهردار شیراز در آیین گشایش مسیر جدید مترو:

   مترو بزرگ‌ترین سرمایه برای نسل آینده است

   از مسؤولان دولت انتظار داریم که در تصویب بودجه شهرداری را در انتهای کار نگاه نکنند و با تخصیص به‌موقع بودجه، ما را در خدمت‌رسانی به‌موقع به مردم یاری کنند.
   مترو بزرگ‌ترین سرمایه برای نسل آینده است

   شهردار شیراز با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی صادقانه کارگران و دست‌اندرکاران متروی شیراز گفت: امروز مترو بزرگ‌ترین سرمایه برای نسل آینده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا پاک‌فطرت در آیین گشایش 3 کیلومتر دیگر از خط یک متروی شیراز اظهار کرد: مترو برای نسل آینده بزرگ‌ترین سرمایه است.
   وی با تشکر از شورای شهر شیراز که فرصت خدمت گذاری را بدون سیاسی‌کاری بی‌فایده به شهرداری دادند، خاطرنشان کرد: متأسفانه زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که برخی قصد دارند شوراها را سیاسی کنند.
   پاک‌فطرت ادامه داد: برای یک مدیر سیاسی‌کاری بسیار راحت است چراکه در پوشش این سیاسی‌کاری نیاز به خدمت را احساس نمی‌کند.
   شهردار شیراز افزود: امروز اگر بودجه شهرداری شیراز 3 هزار و 200 میلیارد تومان است و از نظر کار عمرانی پس از تهران در جایگاه دوم قرار دارد، حاصل هماهنگی و همدلی اعضای شورا و شهرداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی است که بدون سیاسی‌کاری به دنبال خدمت کردن به مردم هستند.
   وی همچنین با اشاره به اقدامات شهرداری شیراز در عرصه‌های گوناگون اظهار کرد: شیراز از نظر گردشگری یک شهر جذاب است و باید زمینه جذب توریست در آن فراهم شود که در این راستا برای کسانی که بخواهند هتل بسازند ما از آن‌ها پول پروانه و تراکم را نمی‌گیریم.
   پاک‌فطرت در ادامه خاطرنشان کرد: از مسؤولان دولت انتظار داریم که در تصویب بودجه شهرداری را در انتهای کار نگاه نکنند و با تخصیص به‌موقع بودجه، ما را در خدمت‌رسانی به‌موقع به مردم یاری کنند.
   منبع: فارس
    

   تعداد بازدید: 858
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .