•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 371
   کد: 127079
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
   با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان صورت گرفت؛

   اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در منطقه 5 مشهد

   با اجرای این پروژه مشکلات آب گرفتگی در مواقع بارندگی در معابر عباس آباد و مهدی آباد به حداقل می‌رسد.
   اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در منطقه 5 مشهد

   شهردار منطقه 5 مشهد از اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن هدایتی اظهار کرد: عملیات جمع‌آوری آب‌های سطحی احداث کانال باهدف هدایت آب‌های سطحی محله عباس آباد به طول بیش از 1500 متر در دو فاز با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان در حال اجرا است.
   وی افزود: هدف از ایجاد سیستم جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی این است که در شرایط وقوع رگبارهای شدید از آب‌گرفتگی معابر جلوگیری شود و در زمان بارش باران شهروندان دچار بحران نشوند؛ این امر مستلزم شناسایی نقاط تجمع آب در معابر مختلف سطح شهر و جمع‌آوری و انتقال است که منطقه پنج در این زمینه اقداماتی مناسبی اقدام کرده است.
   شهردار منطقه 5 مشهد در ادامه گفت: هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی یکی از اهداف مهم مدیریت شهری در حوزه زیرساخت‌ها است و این مجموعه با جدیت در پی آن است تا سیستم مدیریت سیلاب و روان آب‌های شهری را به تدریج و متناسب با توسعه شهر و نیاز به خدمات توسعه دهد و این مهم نیز سطح منطقه که با اجرای پروژه کال اقبال شرقی و کانال جمع‌آوری سطحی به شکل مطلوبی در در حال اجرا است.
   هدایتی در پایان بیان کرد: با اجرای این پروژه مشکلات آب گرفتگی در مواقع بارندگی در معابر عباس آباد و مهدی آباد به حداقل می‌رسد. 

   تعداد بازدید: 371
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .