•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 647
   کد: 127089
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

   جمع‌آوری روزانه میانگین 615 کیلوگرم کاغذ باطله از ادارات و مراکز خصوصی در مشهد

   بازیافت کاغذ گامی موثر در جهت حفظ منابع طبیعی و جنگل‌های ما است.
   جمع‌آوری روزانه میانگین 615 کیلوگرم کاغذ باطله از ادارات و مراکز خصوصی در مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: روزانه به طور میانگین 615 کیلوگرم کاغذ باطله از نهادها، ارگان‌ها، ادرات و موسسات خصوصی و دکه‌های مطبوعاتی در مشهد جمع‌آوری می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عبدالامیر بخشی‌زاده در این خصوص تصریح کرد: از آنجایی که بیشترین میزان پسماند خشک تولیدی در شهر کاغذ و مشتقات کاغذی است، این سازمان کار جمع‌آوری کاغذ باطله ادارات دولتی و خصوصی را انجام می‌دهد.
   وی افزود: در این روش همچنین 59 دکه مطبوعاتی با ما همکاری دارند که در این راستا روزانه به طور میانگین 615 کیلو کاغذ باطله جمع‌آوری می‌شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد افزود: روش کار بدین صورت است که هر نهاد دولتی و یا خصوصی که حجم کاغذ باطله آنها نسبتا زیاد است طی درخواست کتبی از ما تقاضای ظروف مخصوص نگهداری کاغذ باطله می‌کنند.
   بخشی‌زاده اضافه کرد: در ادامه طی بررسی و اعلام نظر کارشناس مربوطه خود تعدادی از این ظروف در اختیار این مراکز قرار می‌دهیم و در یک بازده زمانی مشخص برای جمع‌آوری آن اقدام می‌کنیم که در مجموع در حال حاضر 1294 مرکز خصوصی و دولتی در این طرح با ما مشارکت دارند.
   وی همچنین تصریح کرد: شهروندان نیز می‌توانند از طریق 59 دکه مطبوعاتی در سطح شهر کاغذ باطله خود را تحویل دهند و در این طرح مشارکت کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: بازیافت کاغذ گامی موثر در جهت حفظ منابع طبیعی و جنگل‌های ما است.
    

   تعداد بازدید: 647
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .