•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 343
   کد: 127099
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

   کاشت 500 هزار بوته گل تابستانه در سطح میادین و معابر منطقه 8 مشهد

   500 هزار بوته گل مختص این فصل و با توجه به شرایط آب و هوایی و مطالعات سازمان پارک‌ها انتخاب شده که شامل گل‌های فصلی رعنا، زیبا، جعفری،آهار، ابری، اطلسی، تکمه‌ای، پریوش، اختر و گل‌های دائمی است.
   کاشت 500 هزار بوته گل تابستانه در سطح میادین و معابر منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از 500 هزار بوته گل تابستانه در سطح میادین و معابر منطقه کاشت با هدف توسعه و افزایش کمی و کیفی فضاهای سبز عمومی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده بیان کرد: با هدف تغییر نوع گونه‌های گیاهی متناسب بازه زمانی تابستان و در راستای ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و کاهش آلودگی هوا در سطح منطقه این اقدام صورت می‌پذیرد.
   وی افزود: به منظور آماده‌سازی و زیباسازی سطوح فضای سبز برای بهره‌برداری شهروندان و پذیرایی مناسب از زائران در تابستان سال جاری عملیات کاشت گل‌های تابستانه در سطح میادین اصلی منطقه همچون میدان امام خمینی (ره)، بسیج ، 15 خرداد، ده دی و بزرگراه شهید کلانتری در حال انجام است.
   شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به اینکه در سال‌ اخیر رویکرد منطقه بر مدیریت جهادی در فضای سبز شهری و افزایش کیفی و کمی فضای سبز عمومی بوده است، افزود: در همین راستا و با هدف افزایش سرانه فضای سبز شهری در سطح منطقه بهره‌برداری از فاز 3 بوستان کوهسنگی با مساحتی بالغ بر 18 هکتار و همچنین بوستان خطی بزرگراه شهید کلانتری عملیاتی شده که عاملی تاثیرگذار جهت ارتقای سرانه فضای سبز، بهسازی محیط شهری، ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و کاهش آلودگی هو است.
   علیزاده تصریح کرد: 500 هزار بوته گل مختص این فصل و با توجه به شرایط آب و هوایی و مطالعات سازمان پارک‌ها انتخاب شده که شامل گل‌های فصلی رعنا، زیبا، جعفری،آهار، ابری، اطلسی، تکمه‌ای، پریوش، اختر و گل‌های دائمی است.
    

   تعداد بازدید: 343
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .