•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 240
   کد: 128958
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   شهردار مشهد در جمع فرزندان شاهد شاغل در مدیریت شهری:

   قیام برای خدا، باعث رسیدن انسان به قله‌های کمال می‌شود

   باید از این ماه عزیز برای کمال انسانی خود استفاده کرده و قلبمان را برای رسیدن به خدا صیقل دهیم.
   قیام برای خدا، باعث رسیدن انسان به قله‌های کمال می‌شود

   شهردار مشهد گفت: قیام برای خدا، باعث رسیدن انسان به قله‌های کمال می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدصولت مرتضوی در نشست صمیمی خود با فرزندان شاهد شهرداری مشهد که در محل مجتمع فرهنگی کوهسنگی این شهر برگزار شد، با بیان اینکه افتخار می‌کنیم در چنین ماه مبارکی میزبان فرزندان عزیز شهید هستیم، اظهار کرد: وقتی انسان برای خدا قیام می‌کند، می‌شود حضرت روح اللهی که روزی فرزند شهید است اما چند سال بعد ولوله‌ای در جهان به پا می‌کند که جغرافیای سیاسی دنیا را تغییر می‌دهد.
   وی با اشاره به گذشت سریع دوره مدیریتی خود در طول 4 سال اخیر در شهرداری مشهد بیان کرد: هرچند سختی‌های بسیاری را در طول این مدت تجربه کردیم اما این زمان به سرعت گذشت و البته من از سال قبل گفته بودم که با پایان یافتن مدت مسئولیتم در شهرداری مشهد، دیگر نخواهم ماند.
   شهردار مشهد خطاب به فرزندان شاهد این مجموعه با بیان اینکه به گفته امام راحل نگذارید این انقلاب به دست نااهلان بیفتد، متذکر شد: نغمه‌های شومی از سوی دشمنان سرداده می‌شود و با این حال خفاشان شب این نغمه‌ها را در قبرستان سرخواهند داد.
   وی با اشاره به فضیلت‌های بی‌شمار روزها و شب‌های ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: باید از این ماه عزیز برای کمال انسانی خود استفاده کرده و قلبمان را برای رسیدن به خدا صیقل دهیم.

    

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .