•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 151
   کد: 128962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   در نشست مشترک مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری و معاون دادستان مشهد عنوان شد؛

   افزایش تعاملات دوجانبه عامل تسریع در امور مربوط به حذف آلودگی‌های بصری

   همکاری و حمایت قضایی در جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز را رکن اساسی در ساماندهی تابلوهای مشاغل شهری است.
   افزایش تعاملات دوجانبه عامل تسریع در امور مربوط به حذف آلودگی‌های بصری

   در نشست مشترک مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد و معاون دادستان بر افزایش تعاملات بین دادگستری و سازمان میادین را عامل تسریع امور مربوط به زیبایی‌های بصری شهری تاکید شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری بیان کرد: با توجه به تشرف بیش از 25 میلیون زائر به مشهد مقدس در سال آماده‌سازی بستری برای زیبایی بصری شهر به یکی از دغدغه‌های این سازمان تبدیل شده‌است.
   وی افزود: با توجه به رشد نصب تابلوها و سازه‌های تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهر، به منظور ساماندهی این تابلوها در محورهای مختلف و حذف آلودگی‌های بصری تاکنون بیش از 1200 تابلو غیرمجاز در محورهای صیاد شیرازی، بولوار امامت، بولوار مجیدیه، خیابان بهار و خیابان شیرازی با حمایت قضایی جمع‌آوری شده‌است.
   در ادامه معاون دادستان عمومی و انفالب مشهد ضمن تشکر از همکاری‌های گذشته در این حوزه گفت: همکاری و حمایت قضایی در جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز را رکن اساسی در ساماندهی تابلوهای مشاغل شهری است.
    

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .