•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 146
   کد: 128987
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
   با آغاز طرح گلکاری تابستانه صورت گرفت؛

   کاشت 450 هزار بوته گل در سطح میادین و معابر منطقه 8 مشهد

   با توجه به پیش‌بینی بستر گل‌کاری فصلی در فضای سبز، عملیات گل‌کاری تابستانه در میادین اصلی، بولوارها، پارک‌های اصلی و بزرگراه‌ها اجرایی خواهد شد.
   کاشت 450 هزار بوته گل در سطح میادین و معابر منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری، طرح گلکاری تابستانه در فضای سبز سطح منطقه آغاز شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده افزود: این منطقه همه ساله علاوه بر گل‌کاری بهاره در شب عید، در آستانه فصل تابستان نیز با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری اقدام به گل‌کاری بسترهای فصلی فضای سبز می‌کند.
   وی بیان کرد: با توجه به پیش‌بینی بستر گل‌کاری فصلی در فضای سبز، عملیات گل‌کاری تابستانه در میادین اصلی، بولوارها، پارک‌های اصلی و بزرگراه‌ها اجرایی خواهد شد.
   شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: عملیات کاشت گل‌های فصلی مانند جعفری، رعنا زیبا، اطلسی ایرانی و خارجی، تاج خروس سلوی، ناز، اختر کوکب کوهی و... متناسب با شرایط آب و هوایی مشهد در بسترهای موجود منطقه اجرایی می‌شود.
   علیزاده اضافه کرد: اجرای این طرح با توجه به ظرافت و وجود گل‌های رنگارنگ، زیبایی و طراوت خاصی به سیمای شهری می‌بخشد.
   شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به وجود 450 هزار بوته گل‌های دائمی، پوششی و درختچه‌های زینتی در سطح بوستان‌ها، میادین و لچکی‌های فضای سبز منطقه افزود: گل‌کاری فصلی نیز در کنار گل‌کاری دائمی همه ساله در سه مرحله بهار، تابستان و پاییز کاشته می‌شوند که با همکاری شهروندان حفظ و نگهداری می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 146
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .