•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 367
   کد: 131101
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آغاز ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده مدل 86

   امیدواریم تاکسیرانان دارای خودروی مدل 86 هرچه سریع‌تر برای ثبت‌نام تاکسی فرسوده خود برای نوسازی اقدام نمایند.
   آغاز ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده مدل 86

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: با اعلام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تاکسی‌های فرسوده مدل 86 نیز می‌توانند برای نوسازی تاکسی ثبت‌نام نمایند.
   سید مهدی علوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با نوسازی تاکسی اظهار کرد: یکی از مشکلات امروز کلان‌شهرهای کشور آلودگی هوا است که در این حوزه نوسازی تاکسی نیز به نوبه خود نقش مهمی دارد.
   وی افزود: بر همین اساس در طی چند سال گذشته نوسازی تاکسی مورد توجه قرار گرفت و تنها در سال 95 به اندازه 12 سال نوسازی تاکسی در شهر مشهد صورت گرفت و از سال 92 تا به امروز بیش از 4 هزار تاکسی نوسازی شده است.
   علوی‌مقدم بیان کرد: با توجه به اینکه سن فرسودگی تاکسی 10 سال است با ابلاغ سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور تمامی مالکان تاکسی‌ها فرسوده مدل 86 هم باید جهت ثبت‌نام به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: امیدواریم تاکسیرانان دارای خودروی مدل 86 هرچه سریع‌تر برای ثبت‌نام تاکسی فرسوده خود برای نوسازی اقدام نمایند.
   سید زُهیر موسوی

    

   تعداد بازدید: 367
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .