•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 168
   کد: 131118
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

   اخذ گزارش مقبول حسابرسی عملکرد سال 95 توسط شهرداری منطقه 8 مشهد

   نظر مقبول حسابرسی در مواقعی صادر می‌شود که حسابرس به این نتیجه برسد که صورت‌های مالی از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری تهیه شده‌اند و محدویت رفع نشده‌ای در دامنه رسیدگی‌ها وجود نداشته باشد.
   اخذ گزارش مقبول حسابرسی عملکرد سال 95 توسط شهرداری منطقه 8 مشهد

   با بررسی کارشناسانه عملکرد و پس از تعیین انطباق صورتحساب‌ها و اسناد مالی گزارش مقبول حسابرسی عملکرد مالی شهرداری منطقه 8 مشهد ارائه شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهردار منطقه 8 مشهد ضمن بیان خبر فوق گفت: در بررسی‌های صورت گرفته از صورت حسابها و اسناد مالی سال 95 و طبق رویه جاری و همه ساله شهرداری مشهد که با حضور تیم‌های کارشناسی و مجرب حسابرسی در سطح مناطق شهرداری تحقق می‌یابد، شهرداری منطقه موفق به اخذ نتیجه مقبول حسابرسی عملکرد مالی سال 95 شد.
   سید ابراهیم علیزاده با بیان اینکه حسابرسی عملکرد یعنی حسابرسی کارایی، اثربخشی و صرفه اقتصادی یک سازمان گفت: در خصوص عملکرد واحد مالی و تعیین انطباق صورتحساب‌ها و اسناد مالی منطقه بررسی‌های کارشناسانه انجام و گزارش مقبول حسابرسی عملکرد مالی شهرداری منطقه در سال گذشته ارائه شده است.
   وی اضافه کرد: نظر مقبول حسابرسی در مواقعی صادر می‌شود که حسابرس به این نتیجه برسد که صورت‌های مالی از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری تهیه شده‌اند و محدویت رفع نشده‌ای در دامنه رسیدگی‌ها وجود نداشته باشد.

    

    

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .