•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 209
   کد: 131139
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
   با پاسخگویی مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد در مرکز ۱۳۷ صورت گرفت:

   تقدیر و تشکر شهروندان از شهرداری برای زیباسازی منظرشهری و توسعه فضای سبز

   با توجه به اینکه تمامی سیستم‌های ابیاری فضای سبز مجهز به سیستم AVL است در صورت مشاهده چنین خطایی تذکرات لازم انجام می‌شود.
   تقدیر و تشکر شهروندان از شهرداری برای زیباسازی منظرشهری و توسعه فضای سبز

   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد از تقدیر و تشکر شهروندان برای زیباسازی منظرشهری و توسعه فضای سبز در وی تماس‌ها با مرکز 137 شهرداری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با حضور در مرکز 137 شهرداری و پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های شهروندان اظهار داشت: با اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته، شهروندان اشراف کاملی به اقدامات انجام شده در سطح شهر پیدا کرده‌اند و این امر موجب شده تا تقاضای شهروندان بیش از پیش باشد.
   وی افزود: از ۲۹ تماس دریافتی ۷۰ درصد آن تقدیر و تشکرات شهروندان درخصوص تغییر چهره شهر، زیباسازی منظرشهری و نگاه تخصصی به بحث مدیریت فضای سبز شهر بوده است.
   یعقوبی عنوان کرد: یکی از شهروندان که ساکن منطقه ۱۱ است از جمع‌آوری زباله‌ها در پشت مجتمع امام رضا(ع) واقع در پارک ملت گلایه کرد که طی تماس لحظه‌ای کارشناس آن مجموعه، مورد رفع شد و تاکید شد ضمن بروز هرگونه موارد این چنینی لطفا شهروندان موارد را طبق روال همیشه با مرکز ۱۳۷ در میان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن به رفع هرگونه نازیبایی بپردازیم.
   مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد در خصوص گلایه دیگر شهروند مبنی بر آبیاری نامنظم تانکر فضای سبز در منطقه راه‌آهن گفت: با توجه به اینکه تمامی سیستم‌های ابیاری فضای سبز مجهز به سیستم AVL است در صورت مشاهده چنین خطایی تذکرات لازم انجام می‌شود.
   گفتنی است گلایه‌های شهروندان به طور لحظه‌ای در مرکز ۱۳۷ توسط رییس اداره نظارت و ارزیابی فضای سبز رفع شد.
    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .