•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 292
   کد: 133284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
   استاد دانشگاه و جامعه‌شناس در اختتامیه طرح باهم:

   آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق زیبنده جمهوری اسلامی نیست

   اگر آقایان با نیت‌های پاک با همسر خود ارتباط برقرار نکنید، قطعا کسانی در بیرون از خانه هستند که با نیت‌های ناپاک با او ارتباط برقرار کنند.
   آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق زیبنده جمهوری اسلامی نیست

   استاد دانشگاه و جامعه شناس گفت: آسیب‌های اجتماعی همچون زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست و باید هر روز تعداد آن کاهش یابد تا به حداقل ممکن برسد.
   به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد نبی شامگاه جمعه در مراسم اختتامیه باشگاه اجتماعی همسران مشهدی که با حضور 510 زوج جوان و خانواده‌های آنان برگزار شد، به بیان نکاتی در خصوص زندگی مشترک پرداخت و اظهار کرد: جنس خانم‌ها لطیف و حساس است به همین خاطر کلمات و حرف‌ها بر روی احساس آن ها تاثیر بسزایی دارد.
   وی افزود: اگر آقایان با نیت‌های پاک با همسر خود ارتباط برقرار نکنید، قطعا کسانی در بیرون از خانه هستند که با نیت‌های ناپاک با او ارتباط برقرار کنند.
   نبی تصریح کرد: زیبنده نیست که ایران اسلامی چهارمین کشور به لحاظ تعداد طلاق‌های به ثبت رسیده بوده و شاهد بروز آسیب‌های اجتماعی متعدد در کشور باشیم.
   این استاد دانشگاه و جامعه‌شناس خاطرنشان کرد: احترام متقبال زن و شوهر در زندگی مشترک علیرغم وجود صمیمیت باعث تحکیم بنیان خانواده و بهبود شرایط زندگی می‌شود.
   وی به والدین زوج‌های جوان هم توصیه کرد که از دخالت در زندگی مشترک زوج‌های جوان پرهیز کنند و گفت: والدین اجازه دهند که جوانان در ابتدای زندگی به صورت مستقل تصمیم‌گیری کنند تا در آینده مشکلی در روابط همسری آنان ایجاد نشود.
    

   تعداد بازدید: 292
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .