•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 249
   کد: 133317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   دفن 110 متوفی در آرامستان بهشت رضوان

   در حال حاضر جلسات مختلفی در خصوص راه‌های دسترسی به این آرامستان با حضور ادارات و نهادهای مختلف تشکیل شده است.
   دفن 110 متوفی در آرامستان بهشت رضوان

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از دفن 110 متوفی در دومین آرامستان بزرگ شهر مقدس مشهد تاکنون خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن کریمدادی افزود: محور توسعه شهر مقدس مشهد از غرب است لذا ضرورت داشت که آرامستانی با تمام امکانات در غرب مشهد احداث شود.
   وی افزود: در این راستا آرامستان بهشت رضوان سال گذشته به بهره‌برداری رسید و تاکنون 110 متوفی که 65 متوفی آقا و 45 متوفی خانم در 10 ماه گذشته در این آرامستان آرام گرفته‌اند.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: به طور متوسط ماهانه 11 متوفی در این آرامستان آرام گرفته‌اند.
   کریمدادی در خصوص راه‌های دسترسی به این آرامستان گفت: در حال حاضر جلسات مختلفی در خصوص راه‌های دسترسی به این آرامستان با حضور ادارات و نهادهای مختلف تشکیل شده است.
   وی بیان کرد: در این راستا پایان نقشه‌برداری کامل این راه‌ها و در حال حاضر در مرحله برآورد حجم ترافیکی مسیر و پوشش آسفالات مسیرهای منتهی به این مجموعه رسیده‌ایم اما لازم است برای رسیدن به هدف نهایی یعنی مهیا کردن بستر مناسب جاده‌ای برای تردد شهروندان به کمک و همیاری دستگاه‌های اجرایی استان و منطقه نیاز داریم.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: هدف از احداث این آرامستان کاهش بار ترافیکی مسیرهای منتهی به آرامستان بهشت رضا (ع) بوده و برای دسترسی بهتر شهروندان ساکن در غرب مشهد ایجاد شده است؛ این آرامستان به وسعت 188 هکتار و با فضای سبز به مساحت 11 هکتار و کلیه امکانات در حال حاضر آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مجاوران بوده است.
   کریمدادی بیان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مجموعه می‌توان به ساخت 10 مقبره خانوادگی، ساخت 400 قبر دوطبقه ویژه کودکان، ساخت 3300 عدد قبر عمومی، نام‌گذاری کامل خیابان‌ها و بلوک‌های دفن، همسطح‌سازی قبور و نگهداری کامل فضای سبز اشاره کرد.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد در پایان گفت: در حال حاضر پیش فروش قبور عمومی و مقابر خانوادگی دومین آرامستان بزرگ شهر مقدس مشهد بهشت رضوان آغاز شده است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 249
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .