•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 214
   کد: 133370
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   قهرمان پیشکسوت المپیک:

   مشهد لیاقت پایتختی فرهنگی جهان اسلام را از دیرباز داشته است

   کار بسیار زیبا و با ارزشی را مجموعه شهرداری مشهد با همکاری نشریه رخصت پهلوان انجام داده است که باعث اعتلای ورزش زورخانه ای و مرام پهلوانی می شود.
   مشهد لیاقت پایتختی فرهنگی جهان اسلام را از دیرباز داشته است

   قهرمان پیشکسوت المپیک گفت: مشهد لیاقت پایتختی فرهنگی جهان اسلام را از دیرباز داشته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، پهلوان علی اکبر حیدری در بازدید از گود روزخانه حاج حسن ریاحی ورزشگاه وحدت شهرداری مشهد با بیان این که شهر مشهد دارای ظرفیت‌های عدیده بسیاری برای رشد و تعالی است، اظهار داشت: این شهر قهرمانان و پهلوانان زیادی را به جامعه ورزشی کشور هدیه داده و جایگاه بسیار والایی رادر عرصه‌های مختلف دارد.
   وی با تقدیر از شهرداری مشهد به خاطر تدارک دیدن چنین برنامه باشکوهی عنوان کرد: کار بسیار زیبا و با ارزشی را مجموعه شهرداری مشهد با همکاری نشریه رخصت پهلوان انجام داده است که باعث اعتلای ورزش زورخانه ای و مرام پهلوانی می شود.
   قهرمان پیشکسوت المپیک با بیان این که جوانان باید با زوایای مختلف ورزش پهلوانی آشنایی بیشتری را کسب کنند، عنوان کرد: انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام می‌تواند در آشنایی تاریخچه کهن این خطه در حوزه ورزش پهلوانی کمک کند تا جوانان و نوجوانان رقبت بیشتری به این حوزه مهم ورزشی پیدا کنند.
    

   تعداد بازدید: 214
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .