•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 234
   کد: 133376
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   بازیگر سریال معمای شاه:

   پایتخت فرهنگی جهان اسلام، انتخاب خجسته‌ای برای مشهد بوده است

   با همکاری این مجموعه همه ساله توفیق تشرف به ساحت مقدس و ملکوتی امام رئوف(ع) را داریم و در کنار آن با اهل فتوت و مرام که همان ورزشکاران زورخانه‌ای و ورزش پهلوانی هستند، دیدار و گفتگو می‌کنیم.
   پایتخت فرهنگی جهان اسلام، انتخاب خجسته‌ای برای مشهد بوده است

   بازیگر مجموعه تلویزیونی معمای شاه گفت: لقب پایتخت فرهنگی جهان اسلام، انتخاب خجسته‌ای برای مشهد مقدس بوده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا اسعدی در بازدید از گود روزخانه حاج حسن ریاحی ورزشگاه وحدت شهرداری مشهد با اشاره به ظرفیت‌های وسیع شهر مشهد که باعث انتخاب این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شده است، اظهار داشت: با کسب فیض از باطن اولیای خدا و پاسدار شریعت مصطفوی، انتخاب این نام را بسیار نیکو و خجسته ارزیابی می‌کنم.
   وی با تشکر از شهرداری مشهد به خاطر برپایی چنین برنامه‌ای ادامه داد: با همکاری این مجموعه همه ساله توفیق تشرف به ساحت مقدس و ملکوتی امام رئوف(ع) را داریم و در کنار آن با اهل فتوت و مرام که همان ورزشکاران زورخانه‌ای و ورزش پهلوانی هستند، دیدار و گفتگو می‌کنیم.
   بازیگر مجموعه تلویزیونی آژانس دوستی خاطرنشان کرد: ورزش پهلوانی، جایگاه والایی را در بین ورزشکاران و همچنین مردم بزرگ ایران دارد و به نوعی نشان دهنده فرهنگ بالا و عمیق این مرز و بوم است که باید به آن توجه بیشتری صورت پذیرد.
    

   تعداد بازدید: 234
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .