•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 256
   کد: 133378
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   بازیگر فیلم سینمایی معراجی‌ها:

   مهمان‌نوازی شهرداری مشهد قابل تحسین و تقدیر است

   بازدید سالانه هنرمندان و پیشکسوتان عرصه ورزش پهلوانی از زورخانه های شهر مشهد نیز در همین راستا و برای ارتباط مستمر و همیشگی بین قشر هنرمند و ورزشکار تدارک دیده می‌شود.
   مهمان‌نوازی شهرداری مشهد قابل تحسین و تقدیر است

   بازیگر فیلم سینمایی معراجی‌ها گفت: مهمان نوازی شهروندان و همچنین شهرداری مشهد از مهمانان و زائران بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) قابل تحسین و تقدیر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، عباس محبوب در بازدید از گود روزخانه حاج حسن ریاحی ورزشگاه وحدت شهرداری مشهد با ابرازخرسندی از دیدار با قهرمانان و پهلوانان ورزش زورخانه ای استان خراسان رضوی و شهر مشهد اظهارداشت: شهر مشهد، ملجا و مکان آرامش شیعیان و مسلمانان عالم است که سالانه از میلیون ها دل عاشق میزبانی می کند.
   وی با اشاره به نامگذاری شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام عنوان کرد: این نامگذاری باید فرصتی برای شناساندن هرچه بهتر و بیشتر ظرفیت های بالای شهر مشهد باید و در این زمینه هنرمندان نیز باید تمام تلاش و کوشش خود را در این عرصه مصروف کنند.
   بازیگر مجموعه تلویزیونی زیرآسمان شهر خاطرنشان کرد: بازدید سالانه هنرمندان و پیشکسوتان عرصه ورزش پهلوانی از زورخانه های شهر مشهد نیز در همین راستا و برای ارتباط مستمر و همیشگی بین قشر هنرمند و ورزشکار تدارک دیده می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 256
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .