•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 234
   کد: 133548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

   احداث پل هوایی عابر پیاده در منطقه 9 مشهد

   پل‌های عابر پیاده که در قالب عنوان کلی گذرگاه‌های عرضی غیرهمسطح روگذر طبقه بندی می‌شوند، نمونه‌ای از امکانات مناسب شهری برای تسهیل عبور و مرور پیاده هستند.
   احداث پل هوایی عابر پیاده در منطقه 9 مشهد

   شهردار منطقه 9 مشهد گفت: پل هوایی عابر پیاده در ضلع شرقی میدان هشتم شهریور به بهره‌برداری رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسنعلی رجب‌زاده بیان کرد: پل هوایی عابر پیاده در ضلع شرقی میدان هشتم شهریور توسط سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد و با پیگیری‌های اداره ترافیک منطقه 9 جهت عبور ایمن شهروندان احداث شد.
   وی افزود: پل‌های عابر پیاده که در قالب عنوان کلی گذرگاه‌های عرضی غیرهمسطح روگذر طبقه بندی می‌شوند، نمونه‌ای از امکانات مناسب شهری برای تسهیل عبور و مرور پیاده که همراه با افزایش ایمنی تردد، جلوگیری از حوادث ناگوار و نیز کاهش مشکلات ترافیکی معابر را سبب می‌شوند، از این رو با توجه به کارایی و پیامدهای مثبت این پل‌ها، طراحی و ساخت آنها در سطح شهرها ضروری است.
   رجب زاده در ادامه نیز از شستشوی بیش از 600 هزار متر از جداول سطح منطقه در نواحی سه گانه این منطقه خبر داد.
   وی عنوان کرد: حوزه معاونت خدمات شهری منطقه 9 به عنوان مجری طرح‌ها و پروژه‌های خدماتی و رفاهی وظیفه برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری و رفاهی را در راستای وظایف و مسئولیت‌های مجموعه مدیریت شهری منطقه 9 بر عهده دارد تا این مجموعه بتواند در امر توسعه و تامین امکانات و تسهیلات خدماتی- رفاهی در کنار دیگر وظایف خود رضایتمندی شهروندان را جلب کند.
   شهردار منطقه 9 مشهد ادامه داد: معاونت خدمات شهری منطقه 9 در دو حوزه عمرانی و خدمات شهری همزمان با دهه کرامت نسبت به ارائه خدمات به شهروندان در نواحی 3 گانه اقدام کرده است.
   رجب زاده آماده سازی و راه اندازی سرویس بهداشتی (26 چشمه)، رفع نقص و راه اندازی آبسردکن و سقاخانه (24 دستگاه)، شستشوی معابر (بیش از 57 هزار مترمربع)، نظافت و شستشوی ایستگاه اتوبوس (بیش از 145 مورد)، شستشوی جداول (بیش از 600 هزار متر)، شستشوی مخازن گالوانیزه (بیش از 460 مورد) را از مهمترین اقدامات این معاونت همزمان با دهه کرامت عنوان کرد.
   وی ابراز کرد: جمع آوری و حمل ضایعات و خاک و نخاله (بیش از 780 تن) ، پاکسازی و تخلیه جوی ها وکانالها (بیش از 9 هزار متر)، تسطیح و شن ریزی (بیش از 3 هزار مترمربع)، تامین و کسری سطل ثابت و مرمت و شستشوی آنها (بیش از 230 مورد) از دیگر اقدامات این منطقه همزمان با دهه کرامت بوده است.
   گفتنی است: رفع نقص و شستشوی تابلوهای معابر و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار دهنده (بیش از 950 مورد)، رفع نقص آذین بندی (بیش از 1700 مورد)، امحا و پاکسازی آثار تبلیغاتی (بیش از 380 مورد) نیز در سطح منطقه صورت گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 234
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .