•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 225
   کد: 133553
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
   در جلسه شورای اجتماعی محله پنجتن آل عبا شهرداری منطقه 4 پیشنهاد شد:

   اختصاص اتوبوس‌ به شورای اجتماعی محلات برای کتابخانه سیار و پایگاه غربالگری سلامت

   تابلوی این ایستگاه نصب شده و سرویس‌دهی به شهروندان نیز به زودی انجام خواهد شد.
   اختصاص اتوبوس‌ به شورای اجتماعی محلات برای کتابخانه سیار و پایگاه غربالگری سلامت

   جلسه شورای اجتماعی محله پنجتن آل عبا با حضور نماینده سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در مسجد ابوالفضلی واقع در حدفاصل پنجتن 62 و 64 برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جلسه شورای اجتماعی محله پنجتن آل عبا با حضور اعضا و مسوولان شهرداری منطقه 4 و رییس منطقه 3 سازمان اتوبوسرانی جهت پاسخگویی به درخواست شهروندان در خصوص حمل و نقل عمومی برگزار شد.
   واگذاری اتوبوس‌ از سازمان اتوبوسرانی به شوراهای اجتماعی محلات جهت اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون کتابخانه سیار یا پایگاه‌های غربالگری سلامت درخواستی بود که از سوی رابط بهداشت این شورا مطرح شد که براکویی در پاسخ گفت: سازمان اتوبوسرانی این پیشنهاد را مورد بررسی قرار خواهد داد .
   جانمایی ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع محمدیه که معلولان در آن سکونت دارند و خانواده‌های ساکن در آن اکثرا دارای یک یا دو معلول در خانواده می‌باشند، درخواست رابط مجتمع‌های مسکونی این محله بود که در جلسه شورا مطرح شد.
   رییس منطقه 3 سازمان اتوبوسرانی در پاسخ به این درخواست، از جانمایی ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع 132 واحدی محمدیه در پنجتن 55 خبر داد و افزود: تابلوی این ایستگاه نصب شده و سرویس‌دهی به شهروندان نیز به زودی انجام خواهد شد.
   وی در پایان اجرای طرح "قرار زیارت" را در منطقه 4 خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: در این طرح شهروندان از طریق مساجد متقاضی محله با استفاده از اتوبوسی که سازمان اتوبوسرانی در اختیار آنها قرار می دهد به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند.
   براکویی یادآور شد: چنانچه مسجدی درخواست حضور در این برنامه را دارد می‌تواند از طریق تماس با شماره تلفن 096308 و ثبت نام و انجام فرآیند لازم، هر هفته در این طرح حضور داشته باشند.
   گفتنی است درخواست اتوبوس برای آرامگاه بهشت‌رضا و میدان شهدا در پنجتن و ... از دیگر درخواست‌هایی بود که در این جلسه مطرح شد.
    

   تعداد بازدید: 225
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .