•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 617
   کد: 135702
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   مدیرکل فعالیت‌های اقتصادی جاده ابریشم در اروپا در نشست مشترک با مدیران شهری مشهد تاکید کرد؛

   سرمایه‌گذاری همراه با انتقال دانش و بکارگیری کارگران ایرانی

   در پروژه‌هایی که توسط شرکت ایتالیایی اجرایی می شود، توجه به محیط زیست دارای اهمیت است.
   سرمایه‌گذاری همراه با انتقال دانش و بکارگیری کارگران ایرانی

   مدیر کل فعالیت های اقتصادی جاده ابریشم در اروپا بر سرمایه گذاری همراه با انتقال دانش و بکارگیری کارگران ایرانی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، «جان رزاریو پلگرینی جانی» با بیان این مطلب در نشست مشترک مدیران شهری مشهد با هیات سرمایه‌گذاری ایتالیایی که در برج آلتون برگزار شد، اظهار کرد: با این هدف به ایران آمده‌ایم که طرح‌های نوین را عرضه کرده و تجربیات را تبادل کنیم. توقع و خواسته‌مان این نیست که کارگران ایتالیایی در ایران مشغول به کار شوند. اولین هدف و اولویت‌مان این است که برای کارگران ایرانی کار ایجاد کنیم که سبب می‌شود نیروی انسانی کار را آموخته و دانش آن منتقل شود.
   وی اقداماتی که بشر در محیط زیست انجام می‌دهد را دلیلی برای آسیب رساندن به طبیعت خواند و گفت: به همین منظور در پروژه‌هایی که توسط شرکت ایتالیایی اجرایی می شود، توجه به محیط زیست دارای اهمیت است.
   این سرمایه‌گذار ایتالیایی با تاکید بر انتقال تکنولوژی از ایتالیا به ایران، گفت: برای اجرای کار به ورزیدگی نیاز است تا در مدت زمان کوتاهی تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژی صورت گیرد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 617
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .