•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 402
   کد: 135727
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   در ادامه حضور مدیران شهری در مرکز ۱۳۷ شهرداری مشهد مطرح شد؛

   برنامه‌ریزی ویژه برای آسفالت معابر اصلی منطقه 12 مشهد

   شهروندی از اقدسیه 3 نسبت به تعیین تکلیف زمین خالی واقع در محدوده سوال داشت که شهردار منطقه در پاسخ گفت: زمین مرکز محله است و مدرسه و بوستان می‌شود.
   برنامه‌ریزی ویژه برای آسفالت معابر اصلی منطقه 12 مشهد

   شهردار منطقه 12 مشهد از برنامه‌ریزی ویژه به منظور آسفالت معابر اصلی این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید اکبریان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ به تماس شهروندان پاسخ گفت.
   شهروندی از مجیدیه 14 در تماس با مرکز 137 به دلیل ایجاد فضای سبز از شهردار منطقه ۱۲ تشکر و قدردانی کرد.
   ساکن اقدسیه 3 درخواست آسفالت این خیابان را داشت که اکبریان قول بازدید از محل را داد و افزود: در حال انعقاد قرارداد با پیمانکار جهت آسفالت این محدوده هستیم.
   شهروندی از نقویه 15 درخواست آسفالت داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: اگر پیمانکار تخلف کرده ما تذکر می‌دهیم که شرکت گاز باید پیمانکار خود را عوض کند.
   ساکن دیگری از شاهنامه 31 نسبت به عدم جمع‌آوری زباله در محل گلایه داشت که اکبریان در پاسخ بیان کرد: جمع‌آوری زباله طبق زمانبندی مشخص شده در منطقه انجام می‌شود.
   شهروندی از شاهنامه 18 درخواست نصب پل هوایی را داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: در شاهنامه 5 پل عابر پیاده نصب شده است.
   همچنین شهروندی از امیریه 3 در خصوص علت جمع‌آوری دوربرگردان بعد از امامیه سوال داشت که اکبریان در پاسخ دلیل آن را خطرات زیاد و تصادف عنوان کرد.
   شهروندی طی تماس با مرکز ۱۳۷بابت روکش آسفالت در بولوار امیریه تشکر کرد.
   شهروند دیگری نسبت به زمان اتمام فاز 4 پارک صادقیه سوال داشت که اکبریان در پاسخ گفت: به دلیل نبود اعتبارات به دنبال اخذ اعتبارات جدید هستیم.
   در ادامه شهروندی از اقدسیه 3 نسبت به تعیین تکلیف زمین خالی واقع در محدوده سوال داشت که شهردار منطقه در پاسخ گفت: زمین مرکز محله است و مدرسه و بوستان می‌شود.
   شهروندی از شاهنامه 67 درخواست آسفالت داشت که اکبریان در پاسخ بیان کرد: پیمانکار انتخاب شده و به زودی شروع به کار می‌کند.
   در ادامه یکی از ساکنان خیابان الهیه 37 خواستار شماره‌گذاری درختان شد که این مدیر شهری در پاسخ گفت: به کارشناس ناحیه جهت بررسی اعلام شده است.
   شهروند دیگری که خود را ساکن الهیه معرفی کرد طی تماس با مرکز ۱۳۷ نسبت به خاکی بودن پیاده‌رو سجادیه 30 گلایه داشت که اکبریان در پاسخ گفت: بهسازی خیابان‌های اصلی وظیفه شهرداری است اما معابر فرعی با خود شهروندان است.
    

   تعداد بازدید: 402
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .