•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 680
   کد: 135740
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   صبح امروز صورت گرفت؛

   بازدید فرمانده نیروی دریایی سپاه از دستگاه شبیه‌ساز آموزش راهبری قطار شهری مشهد

   مشهد با توجه به حضور بیش از 25 میلیون زائر در طی سال نیازمند توسعه خطوط قطار شهری است و این آمادگی از سوی زیرمجموعه‌های ما وجود دارد که نیازهای قطار شهری را در تمام کلان‌شهرهای برطرف کنیم.
   بازدید فرمانده نیروی دریایی سپاه از دستگاه شبیه‌ساز آموزش راهبری قطار شهری مشهد

   فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دستگاه شبیه‌ساز آموزش راهبری خط یک قطار شهری بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سردار علی فدوی صبح امروز با حضور در شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از دستگاه شبیه‌ساز آموزش راهبری خط یک قطار شهری بازدید کرد.
   در این بازدید قاسم طاهری، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد تصریح کرد: خط یک قطار شهری مشهد امروز از انتهای وکیل‌آباد تا فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد فعال است و روزانه بیش از 140 هزار نفر از طریق این خط جابه‌جا می‌شوند از طرفی فاز نخست خط 2 قطار شهری مشهد از انتهای طبرسی تا میدان شهدا در حال سرویس‌دهی به شهروندان است.
   وی افزود: دستگاه شبیه‌ساز آموزش خط یک قطار شهری مشهد توسط پژوهشکده نور از زیرمجموعه‌های وزارت دفاع ساخته شد که قیمت نمونه خارجی آن 10 میلیارد تومان بوده که با ساخت نمونه داخلی 7.5 میلیارد تومان صرفه‌جویی مستقیم شده است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد اظهار کرد: این شرکت هم‌اکنون دارای مجوز برای صدور گواهینامه راهبری است که برای راهبران تبریز و شیراز بعد از آموزش گواهی صادر شده که این دستگاه نقش مهمی در آموزش راهبران قطار شهری دارد.
   طاهری با بیان اینکه برای ساخت دستگاه شبیه‌ساز 4 پژوهشکده از زیرمجموعه‌های وزارت دفاع اعلام آمادگی کردند، گفت: از شما درخواست داریم که تجهیزاتی که توان تولید آن در وزارت دفاع وجود دارد را به کلان‌شهرها اعلام کنید تا ما از تولیدات داخلی استفاده نماییم.
   در ادامه این بازید سردار فدوی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در راستای اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: مشهد با توجه به حضور بیش از 25 میلیون زائر در طی سال نیازمند توسعه خطوط قطار شهری است و این آمادگی از سوی زیرمجموعه‌های ما وجود دارد که نیازهای قطار شهری را در تمام کلان‌شهرهای برطرف کنیم.
   گفتنی است، در این مراسم امیر رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نیز حضور داشت.

    

   کلید واژه ها: قطار شهری مشهد -
   تعداد بازدید: 680
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .