•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 250
   کد: 135801
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
   شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

   اجرای عملیات رفع نقص تاسیسات برقی در بوستان کوهسنگی

   هدف از اجرای این پروژه پیشگیری از فرسودگی کابل‌های روشنایی، جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی، ایمنی افراد در برابر برق گرفتگی و تامین روشنایی از اهداف بازپیرایی و رفع نقص تاسیسات برقی در بوستان کوهسنگی بوده است.
   اجرای عملیات رفع نقص تاسیسات برقی در بوستان کوهسنگی

   شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای عملیات رفع نقص تاسیسات برقی دربوستان کوهسنگی در راستای توسعه و افزایش امکانات زیربنایی و با هدف استفاده بهینه و صرفه‌جویی مصرف انرژی و ایمنی افراد در برابر برق گرفتگی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده عنوان کرد: پروژه عملیات رفع نقص تاسیسات برقی دربوستان کوهسنگی با هدف ارتقاء سطح روشنایی و ایمنی افراد در برابر برق گرفتگی عملیاتی شد.
   وی بیان کرد: این عملیات شامل عملیات حفاری و کابل کشی به تاور روشنایی و نیز نصب 10 عدد پایه چراغ در معبرهای مجاور زمین چمن بوستان کوهسنگی برای تامین روشنایی مطلوب‌تر است.
   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: علاوه بر آن کابل‌کشی و نصب یک عدد آبسردکن در سایت جنوبی بوستان ونیز دی سی شدن 100 عدد پایه چراغ درمحدوده باغ گل و مسجد سایت شمالی اجرا شده است.
   علیزاده اضافه کرد: هدف از اجرای این پروژه پیشگیری از فرسودگی کابل‌های روشنایی، جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی، ایمنی افراد در برابر برق گرفتگی و تامین روشنایی از اهداف بازپیرایی و رفع نقص تاسیسات برقی در بوستان کوهسنگی بوده است.

    

   تعداد بازدید: 250
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .