•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 294
   کد: 140365
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی خبر داد:

   افزایش کرایه اتوبوس بین‌شهری نداریم/ آماده‌باش 4 هزار ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای در دهه پایانی ماه صفر

   نکات ایمنی به سرپرست‌های کاروان‌های پیاده ارائه شده و 600 جلیقه ایمنی نیز به آن‌ها داده شده است.
   افزایش کرایه اتوبوس بین‌شهری نداریم/ آماده‌باش 4 هزار ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای در دهه پایانی ماه صفر

   معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی با بیان اینکه افزایش کرایه اتوبوس بین‌شهری نداریم، گفت: 4 هزار ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای در دهه پایانی ماه صفر در آماده‌باش قرار دارند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جواد وحدتی‌فر در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر که در پایانه مسافربری شهرداری مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: جلسات و برنامه‌ریزی‌ها برای دهه پایانی صفر از 4 ماه قبل آغاز شده و تمام سعی ما بر این است که انتظارات زائران عزیز را برآورده سازیم.
   وی با بیان اینکه با 11 استان و شهرستان‌های خراسان رضوی برای کمک‌رسانی برای ورود و خروج زائران هماهنگی صورت گرفته، بیان کرد: در حال حاضر 4 هزار ناوگان حمل و نقل جاده‌ای آماده فعالیت هستند و همچنین 80 درصد ناوگان شهرستان‌های استان در شب 30 صفر در شهر مشهد مستقر می‌شوند و برای اتوبوس‌ها و رانندگان پارکینگ و همچنین جای خواب در نظر گرفته شده است.
   وحدتی‌فر افزود: کمیته خاص دربستی ایجاد شده که در قالب این کمیته امور مربوط به اتوبوس‌های دربستی مدیریت می‌شود تا معضلات سال‌های گذشته به حداقل رسیده و شاهد رفاه زائران و تسریع در امور باشیم البته اسناد دربستی باید ممهور به مهر کمیته ویژه دربستی باشد.
   معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: نکات ایمنی به سرپرست‌های کاروان‌های پیاده ارائه شده و 600 جلیقه ایمنی نیز به آن‌ها داده شده است و براساس دستورالعمل تردد ایمن کاروان‌های پیاده باید یک ساعت بعد از طلوع آفتاب و یک ساعت قبل از غروب آفتاب در مسیرهای منتهای به شهر مشهد مقدس تردد داشته باشند همچنین باید کاروان‌ها باید در جهت خلاف جریان ترافیک حرکت کنند.
   وحدتی‌فر اظهار کرد: درخواست ما از زائران پیاده این است که برای خروج از شهر مشهد حتماً بلیت‌های اتوبوس خود را قبل از 30 صفر تهیه نمایند و در صورت امکان از حمل و نقل ریلی برای خروج استفاده نمایند.
   وی در ارتباط با سؤالی در زمینه افزایش قیمت بلیت اتوبوس نیز گفت: امسال هیچ افزایش قیمتی در بلیت اتوبوس نخواهیم داشت.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 294
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .