•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 399
   کد: 140369
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی مشهد مقدس خبر داد:

   انسداد و پاک‌سازی زیرگذر حرم مطهر رضوی در روزهای پایانی ماه صفر

   با توجه به دهه آخر صفر از نیروی انتظامی از روز پنج‌شنبه به حالت آماده‌باش درامده و کلیه نیروها و ستاد در اختیار فرمانده انتظامی مشهد است و پوشش انتظامی مسیرهای مواصلاتی به مشهد نیز در دستور کار قرار دارد.
   انسداد و پاک‌سازی زیرگذر حرم مطهر رضوی در روزهای پایانی ماه صفر

   جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی مشهد مقدس گفت: از ساعت 24 شب پنج‌شنبه 25 آبان ماه ‌همکاران ما، نسبت به انسداد و پاک‌سازی زیرگذر حرم مطهر اقدام می‌کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سرهنگ حسنعلی امامی در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر که در پایانه مسافربری شهرداری مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: طرح ترافیک دهه آخر صفر تنظیم شده و زیرگذر حرم مطهر به جز پارکینگ خدام بسته می‌شود.
   وی افزود: از ساعت 24 شب پنج‌شنبه 25 آبآن‌همکاران ما نسبت به انسداد و پاک‌سازی زیرگذر حرم مطهر اقدام می‌کنند و در مسیرهای منتهی به حرم مطهر نیز اجازه توقف موتور و خودرو داده نمی‌شود.
   سرهنگ امامی بیان کرد: برای جابه‌جایی زائرآن‌ همکاری خوبی با آستان قدس رضوی و سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس شده است تا با استفاده از مینی‌بوس و ون زائران در این مسیرها تردد داشته باشند.
   جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی مشهد مقدس گفت: تمام نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی در حالت آماده‌باش قرار دارند و حتی به یک نفر مرخصی داده نمی‌شود حتی عوامل کمکی را از پلیس راهور استان به کار گرفته‌ایم.
   امامی گفت: در محدوده ترافیک مدنظر تنها به خودرو اورژانس آن‌هم با هماهنگی اجازه ورود داده می‌شود و موتورسیکلت‌های نیز حق تردد در زیرگذر حرم مطهر رضوی را در این ایام ندارند.
   سرهنگ شهبازی معاونت کلانتری‌ها و پاسگاه‌های نیروی انتظامی مشهد مقدس نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: با توجه به دهه آخر صفر از نیروی انتظامی از روز پنج‌شنبه به حالت آماده‌باش درامده و کلیه نیروها و ستاد در اختیار فرمانده انتظامی مشهد است و پوشش انتظامی مسیرهای مواصلاتی به مشهد نیز در دستور کار قرار دارد.
   وی افزود: ایست و بازرسی موقت نیز در طول مسیر سه‌راهی فردوسی در محور قوچان و پلیس‌راه طرق استقرار خواهد یافت.
   زُهیر موسوی
    

   تعداد بازدید: 399
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .