•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 592
   کد: 141903
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
   شهردار مشهد مقدس:

   از شهرسازان برای بازآفرینی شهر مشهد استمداد می‌طلبیم

   با ابلاغ طرح تفصیلی جدید، شهروندان مشهدی خواهند فهمید که در هر منطقه و محله شهر چه ساختمانی با چه تراکم و چه تعداد طبقاتی می‌توان بنا کرد.
   از شهرسازان برای بازآفرینی شهر مشهد استمداد می‌طلبیم

   شهردار مشهد مقدس گفت: از شهرسازان برای کمک به بازآفرینی شهر مشهد توسط شهرداری استمداد می‌طلبیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی با اشاره به بافت جدید مشهد و این نکته که دیگر بافت قدیم در این شهر وجود خارجی ندارد، بیان کرد: مشهد به عنوان شهری که روزی دارای بهترین طرح جامع کشور بود در حال حاضر وضعیت مناسبی در حوزه شهرسازی ندارد.
   تقی‌زاده خامسی تصریح کرد: در همین راستا برنامه‌ریزی شده است تا هفته آینده طرح جامع جدید شهر مشهد را رونمایی نماییم که بعد از آن، در دوه زمانی کوتاهی بتوانیم طرح‌های تفصیلی را نیز تهیه کرده و به تصویب برسانیم.
   وی در مورد مسیر پیش رو نیز گفت: راه سختی را در پیش داریم، اما امیدواریم.
   شهردار مشهد مقدس در مورد مزایای ابلاغ طرح تفصیلی جدید نیز اظهار کرد: با ابلاغ طرح تفصیلی جدید، شهروندان مشهدی خواهند فهمید که در هر منطقه و محله شهر چه ساختمانی با چه تراکم و چه تعداد طبقاتی می‌توان بنا کرد.
   تقی‌زاده خامسی تاکید کرد: با رونمایی از طرح جامع جدید شهر مشهد، دیگر اطلاعات در دست افراد خاص و محدودی قرار نخواهد داشت، بلکه این اطلاعات در اختیار همه شهروندان مشهدی قرار خواهد گرفت چون قبلا اطلاعات این حوزه حالت نیمه خصوصی داشت که حال به صورت عمومی در خواهد آمد.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 592
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .