•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 708
   کد: 144292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   رسیدن به وحدت رویه در پاسخگویی به درخواست طبقه مازاد در مناطق مختلف شهر مشهد

   با توجه به اینکه نقشه وضعیت موجود نیازمند مساعدت مدیران مناطق است، ضرورت دارد در تهیه این اطلاعات با نهاد مطالعات طرح جامع و مدیر راه و شهرسازی مساعدت صورت گیرد تا منتظر رسیدن نوبت بررسی مشاور حوزه نباشد.
   رسیدن به وحدت رویه در پاسخگویی به درخواست طبقه مازاد در مناطق مختلف شهر مشهد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد بر لزوم رسیدن به وحدت رویه در پاسخگویی به درخواست طبقه مازاد در مناطق مختلف شهر مشهد تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرضا حسین‌نژاد با بیان این مطلب در نشست هماهنگی با مدیران مناطق 13گانه شهر گفت: به منظور وحدت رویه در پاسخگویی برای طبقات مازاد چارچوبی تهیه شده که ضرورت دارد شهرداران مناطق بر مبنای تصمیمات اخذ شده و حداقل‌های مطرح شده اقدام کنند.
   وی همچنین بر وحدت رویه و به روزرسانی طرح‌های تفصیلی تاکید کرد و گفت: بروز رسانی کمک به امورات قابل اجرا در مناطق شهرداری است و همکاری بین بخشی در این خصوص دارای اهمیت است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: تعلل به منظور بررسی طرح‌ها در حوزه مربوطه و رسیدگی به موضوعات سبب اطاله وقت شده و در دستیابی به اهداف شورا کارآمد نیست.
   حسین‌نژاد اظهار کرد: با تصویب طرح‌های تفصیلی جدید، نگرانی شورا و سایر نهادها و دستگاه‌ها پیرامون اختلاف نظر در پاسخگویی به طبقات مازاد مرتفع می‌شود و پس از تصویب با اجرای طرح‌های تفصیلی شهر به سمت اداره قانونمند سوق پیدا می‌کند.
   وی پیرامون تهیه طرح‌های تفصیلی نیز یادآور شد: با مشارکت مدیران مناطق و اداره کل راه و شهرسازی باید زمان دقیقی برای تدوین تمامی طرح‌های تفضیلی به شورای اسلامی شهر ارائه شود و انتظار است هر 3 ماه یک‌بار طرح تفصیلی 3 حوزه به پیش رود.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نقشه وضعیت موجود نیازمند مساعدت مدیران مناطق است، ضرورت دارد در تهیه این اطلاعات با نهاد مطالعات طرح جامع و مدیر راه و شهرسازی مساعدت صورت گیرد تا منتظر رسیدن نوبت بررسی مشاور حوزه نباشد.
   حسین‌نژاد بیان کرد: مدیران مناطق باید در این امر اهتمام جدی داشته باشند تا بتوان طرح‌های جامع و تفصیلی را در بازه زمانی کوتاه‌تری به تصویب کمیسیون ماده 5 رساند.
   نجمه کیشی

   کلید واژه ها: مناطق - -
   تعداد بازدید: 708
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .