•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 221
   کد: 144329
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

   هرس بیش از 9600 اصله درخت در منطقه 9 مشهد

   همچنین، بیش از 27 هزار مترمربع جوی تراشی و اصلاح تشتک به منظور ایجاد بستر و آبخور مناسب انجام شد.
   هرس بیش از 9600 اصله درخت در منطقه 9 مشهد

   شهردار منطقه 9 مشهد گفت: به منظور حفظ و نگهداری از انبوه درختان و فضاهای سبز شهری هرس بیش از 9600 اصله درخت در منطقه 9 انجام گرفت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ساسان نورین مقدم بیان کرد: حفظ و نگهداری از انبوه درختان و فضاهای سبز شهری یکی از اولویت‌های مهم اداره فضای سبز منطقه جهت مناسب سازی چهره منطقه است که در این راستا هرس فرم درختان سوزنی برگ 9661 اصله درخت صورت گرفت.
   وی ابراز کرد: همچنین، هرس پامپاس کراس با بیش از 27 هزار متر مربع، هرس زمستانه رز با بیش از 12 هزار مترمربع با هدف برقراری توازن بین اندام‌های هوایی و زمینی درخت، زیباسازی منظر شهری، ایجاد رضایتمندی شهروندان، پیشگیری از تخریب فضای سبز و هرس‌های خودسرانه، ایجاد دید کافی برای رانندگان در تقاطع‌های اصلی و فرعی انجام گرفت.
   نورین‌مقدم ادامه داد: هرس پرچین‌های معابر سطح منطقه به صورت مستمر و مداوم به منظور ایجاد یکنواختی بیشتر انجام می‌گیرد.
   شهردار منطقه 9 مشهد اظهار کرد: اداره فضای سبز منطقه 9 همزمان با فصل پاییز مطابق با رسالت همیشگی خود که همان حفظ و توسعه فضای سبز شهری است، نسبت به کاشت چمن بذری با بیش از 450 مترمربع، چمن‌زنی و حاشیه‌زنی با بیش از 71 هزار مترمربع، برگ روبی چمن، جمع‌آوری سوزنی برگ‌ها و جمع‌آوری اخترها اقدام کرد.
   به گفته وی، همچنین، بیش از 27 هزار مترمربع جوی تراشی و اصلاح تشتک به منظور ایجاد بستر و آبخور مناسب انجام شد.
   نورین‌مقدم ادامه داد: رفع نواقص برقی و تکمل ادوات زمستانه به منظور افزایش رفاه شهروندان و لزوم رسیدگی به بوستان‌های سطح منطقه نیز انجام گردید.

    

   کلید واژه ها: هرس - درختان - منطقه 9 مشهد -
   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .