•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 281
   کد: 144384
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
   شهردار منطقه 4 مشهد در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان» مطرح کرد؛

   تامین پارکینگ موردنیاز شهروندان از اولویت‌های مهم منطقه 4 مشهد

   30 هزار مترمربع فضای ورزشی روباز، 4 سال چندمنظوره ورزشی، پایگاه تندرستی بوستان بسیج، 21 ایستگاه بدنسازی پارکی و... از دیگر امکانات ورزشی سطح منطقه 4 است که به دلیل تراکم بالای جمعیت در این منطقه هنوز کمبود سالن‌ها و فضاهای ورزشی احساس می‌شود.
   تامین پارکینگ مورد نیاز شهروندان از اولویت‌های شهرداری منطقه 4 مشهدتامین پارکینگ موردنیاز شهروندان از اولویت‌های مهم منطقه 4 مشهد

   شهردار منطقه 4 مشهد حل معضل پارکینگ با مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این منطقه را از اولویت‌های شهرداری منطقه عنوان کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، غلامرضا غلامی در برنامه رادیویی «صبح بخیر خراسان» که با حضور گروه ورزشی شفق در مجموعه ورزشی بهشت واقع در جنب میدان شهید مفتح اجرا گردید، گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری این منطقه تامین پارکینگ مورد نیاز شهروندان با همکاری و مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی است.
   وی اشتغال‌زایی را یکی دیگر از اولویت‌های شهرداری این منطقه عنوان کرد و افزود: با بهره‌گیری از ظرفیت بازارهای موجود در سطح منطقه می‌توان راهکارهایی برای افزایش اشتغال شهروندان در منطقه اندیشید.
   شهردار منطقه 4 مشهد در پاسخ به درخواست شهروندی مبنی بر اجرای طرح عقب‌نشینی بولوار طبرسی اذعان کرد: این طرح در دستور کار قرار دارد و پیش از این تعدادی از املاک در مسیر نیز تملک شده است.
   شهروند دیگری نیز درخواست افزایش تعداد سالن‌ها و فضاهای ورزشی در سطح منطقه داشت، که غلامی در پاسخ اظهار کرد: فضاهای ورزشی متعدد و گسترده ای همچون مجهزترین مجموعه ورزشی روباز شهرداری مشهد (مجموعه ورزشی میثم واقع در میثم جنوبی 32)، بزرگترین مجموعه کیفی‌سازی شده شهرداری مشهد با 3 زمین چمن مصنوعی (مجموعه ورزشی بهشت در نبوت 42) و ... در اختیار شهروندان منطقه قرار دارد.
   وی در پایان اضافه کرد: 30 هزار مترمربع فضای ورزشی روباز، 4 سال چندمنظوره ورزشی، پایگاه تندرستی بوستان بسیج، 21 ایستگاه بدنسازی پارکی و... از دیگر امکانات ورزشی سطح منطقه 4 است که به دلیل تراکم بالای جمعیت در این منطقه هنوز کمبود سالن‌ها و فضاهای ورزشی احساس می‌شود.

    

   کلید واژه ها: پارکینگ - منطقه 4 مشهد -
   تعداد بازدید: 281
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .