•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 563
   کد: 144413
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با اشاره به ارسال 2600 عکس پاییزی مطرح کرد؛

   استقبال گرم شهروندان از ابتکار شهردار مشهد/ جشنواره‌های مردمی تداوم می‌یابد

   برگزاری جشنواره‌هایی با استفاده از قالب هنر و با مشارکت شهروندان در آینده نیز در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود با برنامه‌ریزی در این راستا، از حضور و مشارکت شهروندان در ایجاد نشاط اجتماعی بیش از پیش استفاده شود.
   استقبال گرم شهروندان از ابتکار شهردار مشهد/ جشنواره‌های مردمی تداوم می‌یابد

   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با اشاره به استقبال گرم شهروندان از ابتکار شهردار مشهدمقدس گفت: 2600 اثر برای شرکت در جشنواره «عکس پاییزی» ارسال شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسین کشیری با بیان این مطلب، گفت: همزمان با پاییز 96، شهردار مشهد خواستار عدم جمع‌آوری برگ‌های ریخته شده در برخی از پارک‌های شهر شد تا شهروندان از نشاط اجتماعی و هنری فضاهای خلق شده در بوستان‌ها بهره ببرند. متعاقب آن نیز جشنواره‌ای با عنوان جشنواره «عکس پاییزی» منتشر شد و شهروندان با ارسال 2600 عکس پاییزی، به خوبی از این جشنواره استقبال کردند.
   وی در خصوص جزئیات این جشنواره بیان کرد: این جشنواره در 2 بخش آماتور و حرفه‌ای برگزار شد و طبیعت پاییزی شهر، نشاط و شادابی و گردشگری پاییزی مشهد به عنوان موضوع عکس‌های ارسالی انتخاب شد.
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با تاکید بر جلب نظر شهروندان به زیبایی‌های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری و تبلیغ آن‌ها به عنوان اهداف جشنواره، توضیح داد: همچنین جلب نظر شهروندان به تقارن پاییز، طبیعت و مدیریت شهری، دست‌یابی به زوایای زیبا و پنهان بوستان‌های شهر، رشد خلاقیت در بین شهروندان، ایجاد نشاط و شادابی و افزایش تعلق شهری با استفاده از ابزارهای هنر از دیگر اهداف قابل ذکر این جشنواره است.
   کشیری با بیان اینکه میانگین سنی شرکت‌کنندگان بین 18 تا 25 سال است، اظهار کرد: 60 درصد از مشارکت‌کنندگان در جشنواره را خانم‌‌ها و 40 درصد را آقایان تشکیل می‌دهند.
   وی به انتخاب 30 عکس در بخش آماتور و حرفه‎ای اشاره کرد و گفت: همچنین در مرحله نهایی نیز 3 عکس در بخش حرفه‌ای با محوریت طبیعت پاییزی و گردشگری و 3 عکس در بخش آماتور با محوریت نشاط اجتماعی از سوی هئیت داوران حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
   سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد به اکران 30 عکس‌ منتخب در رول‌آپ‌های شهری اشاره کرد و یادآور شد: طی مراسم باشکوهی که در بهمن ماه با حضور همه شرکت‌کنندگان در جشنواره برگزار می‌شود، از نفرات برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.
   کشیری تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌هایی با استفاده از قالب هنر و با مشارکت شهروندان در آینده نیز در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود با برنامه‌ریزی در این راستا، از حضور و مشارکت شهروندان در ایجاد نشاط اجتماعی بیش از پیش استفاده شود.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 563
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .