•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 85
   کد: 148250
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   شهردار مشهد مقدس در جمع فرماندهان بسیج:

   ماموریت انقلابی بسیجیان امروز پیگیری امور مردم است

   اگر انقلاب اسلامی ایران به بهای خون شهدا به ثمر نمی‌نشست، ما نیز هم‌اکنون در این جایگاه نبودیم. پس آمده‌ایم تا کاری انجام دهیم و حال باید وظیفه‌مان را به درستی به انجام برسانیم.
   ماموریت انقلابی بسیجیان امروز پیگیری امور مردم است

   شهردار مشهد مقدس گفت: ماموریت انقلابی بسیجیان امروز، پیگیری امور مردم است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، صبح امروز سه‌شنبه بیست و دوم اسفندماه تقی‌زاده خامسی با بیان این مطلب در «نشست مشترک با فرماندهان پایگاه‌ها و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی» که در اتاق جلسات شهرداری مرکز برگزار شد، اظهار کرد: ماموریت انقلابی فرماندهان و بسیجیان-در کنار همه فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند- رسیدگی به کار مردم و پیگیری و مشکل گشایی از آنان می‌باشد. اگر این مهم محقق شود، شما کار انقلابی انجام دادید. موضوعی که دغدغه اصلی من نیز است.
   وی در ادامه افزود: در برخی موارد شاهد گرفتار شدن مردم و ارباب رجوع در پیچ و خم‌های اداری هستیم. موضوعی که باید به آن توجه بیشتری شود و رفع مشکل مردم را وجه همت خود قرار دهیم.
   شهردار مشهد مقدس با اشاره به بروز برخی کارشکنی‌ها در روند اداری و پاسخگویی به ارباب رجوع، تاکید کرد: ممکن است این کارشکنی‌ها عمدا صورت گیرد. چنانچه بسیجیان مواردی از این دست را مشاهده کردند، بنده را از آن مطلع سازند.
   تقی‌زاده خامسی خاطر نشان کرد: اگر انقلاب اسلامی ایران به بهای خون شهدا به ثمر نمی‌نشست، ما نیز هم‌اکنون در این جایگاه نبودیم. پس آمده‌ایم تا کاری انجام دهیم و حال باید وظیفه‌مان را به درستی به انجام برسانیم.
   نگاه ویژه مدیریت شهری در اکران تصاویر شهدا در شهر
   در ادامه این نشست، مدیر کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای به اکران تصاویر شهدا در سطح شهر دارد. به خصوص آن دسته از شهدایی که کمتر شناخته شده هستند یا به آنان پرداخته نشده است.
   محمدرضا فرهادی‌نیا در ادامه بیان کرد: همچنین هر ماه قاب عکس شهدا به شهدای همان ماه اختصاص می‌یابد و عکس‌های مرتبط در خیابان‌های شهر اکران می‌َگردد.
   وی ضمن تشکر از اهدای 10 هزار شاخه گل به زنان زائر و مجاور به همت پایگاه بسیج شهرداری مشهد، افزود: این اقدام در روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گرفت و سبب شادی و خشنودی 10 هزار بانوی حاضر در این شهر شد.
   گفتنی است؛ در پایان این نشست مشترک شهردار مشهد با اهدای گل به تمثال شهدا به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .