•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 379
   کد: 148317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
   در آستانه عید نوروز با رونمایی از اتوبوس‌های جدید محقق شد؛

   هدیه امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور

   با ورود اتوبوس های مناسب سازی شده به ناوگان حمل و نقل شهری هزینه‌های رفت و آمد شهروندان معلول بطور چشمگیری کاهش یافته و دیگر شاهد انتظار طولانی مدت برای سوار شدن بر وسیله نقلیه شخصی و ... نخواهیم بود.
   هدیه امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور

   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور شهروندان معلول و ناتوان گفت: با رونمایی از اتوبوس‌ و مینی بوس‌های جدید در آستانه عید نوروز، امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور هدیه شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، فرشته تنهایی با بیان این مطلب اظهار کرد: با رو نمایی از اتوبوسهای جدید توسط شهرداری مشهد که برای افراد معلول مناسب سازی شده است شاهد حضور موثر و فعال شهروندان معلول در سطح شهر خواهیم بود .
   وی افزود: این فرصت برابر را مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و عاشقانه شهردار محبوب و مردمی، مهندس تقی‌زاده خامسی هستیم که امید و نشاط را به شهروندان معلول برابر با دیگران هدیه کردند.
   تنهایی خاطرنشان کرد: با ورود اتوبوس های مناسب سازی شده به ناوگان حمل و نقل شهری هزینه‌های رفت و آمد شهروندان معلول بطور چشمگیری کاهش یافته و دیگر شاهد انتظار طولانی مدت برای سوار شدن بر وسیله نقلیه شخصی و ... نخواهیم بود.
   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور شهروندان معلول و ناتوان ادامه داد: با آموزش همگانی و آگاه‌سازی شهروندان در رعایت حقوق شهروندی افراد معلول و به رسمیت شناختن این حقوق، تغییر نگرش لازم ایجاد و بستر توسعه و گسترش ارائه خدمات موردنیاز افراد معلول از سوی تمامی موسسات، ادارات و... و شهروندان مشهدی فراهم می‌شود.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 379
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .