•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 615
   کد: 149616
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
   شهردار مشهد مقدس در دیدار با سفیر نروژ مطرح کرد؛

   همکاری مشترک شهرداری مشهد و نروژ در حوزه توریست و هوای پاک / آمادگی مشهد برای پذیرایی از شهروندان نروژی

   تاکید دارم تا با همکاری مشترک دو طرف، به زودی گروهی از شهروندان نروژی به مشهد سفر کرده و با این شهر آشنا شوند.
   همکاری مشترک شهرداری مشهد و نروژ در حوزه توریست و هوای پاک / آمادگی مشهد برای پذیرایی از شهروندان نروژی

   شهردار مشهد مقدس در دیدار با سفیر نروژ از فراهم بودن زمینه همکاری‌های مشترک در حوزه توریست، هوای پاک و خدمات مهندسی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده خامسی در دیدار با سفیر نروژ ضمن خوش آمدگویی اولین سفر لارس نوردرم به مشهد، بیان کرد: مشهد بزرگترین شهر توریست‌پذیر جهان با سالانه ۲۸ میلیون زائر و مسافر است در صورتی که لندن به عنوان بزرگترین شهر توریست‌پذیر مطرح در جهان تنها سالانه ۱۸ میلیون مسافر دارد.
   وی ضمن دعوت از سفیر و مردم نروژ برای سفر به مشهد و دیدن بناهای تاریخی آن، ادامه داد: اولین همکاری مشترک شهرداری مشهد و نروژ می‌تواند در زمینه توریسم باشد زیرا ما در مشهد امکانات و زیرساخت‌های خوبی همچون هتل‌های مدرن، قطار توریستی تهران مشهد، ۱۶۰ پرواز روزانه از نقاط مختلف کشور و جهان به دومین فرودگاه بزرگ ایران در مشهد و ... برای پذیرایی از مردم نروژ داریم.
   تقی‌زاده خامسی با توصیه به سفیر نروژ برای بازدید از آرامگاه فردوسی، بازار رضا(ع) و بازار فرش، تصریح کرد: تاکید دارم تا با همکاری مشترک دو طرف، به زودی گروهی از شهروندان نروژی به مشهد سفر کرده و با این شهر آشنا شوند.
   شهردار مشهدمقدس در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه خدمات مهندسی و هوای پاک نیز می‌تواند همکاری‌های مشترک بین شهرداری مشهد با نروژ صورت گیرد که لازم است زمینه برگزاری جلسات مشترک کارشناسان دو طرف برای تحقق این هدف ایجاد شود.
   لازم به ذکر است؛ در پایان این دیدار، کتاب نفیس جشنواره «خانه بهار» شهرداری مشهد که به همت اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل تهیه شده بود از سوی شهردار مشهد به لارس نوردرم، سفیر نروژ اهدا شد.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 615
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .