•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 458
   کد: 149623
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
   سفیر نروژ در حاشیه بازدید از نگارخانه شهر پیشنهاد داد:

   برپای گالری شهر مشهد در کشور نروژ / با دیدن آثار بانوان هنرمند مشهدی تحث تاثیر قرار گرفتم

   مطلع شده‌ام که سفیر کشور اسلوونی هم پیشنهاد نمایش آثار هنرمندان این گالری را در کشور خود داده است لذا با سفیر این کشور در ایران رایزنی خواهم کرد تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این گالری در هر دو کشور صورت گیرد.
   برپای گالری شهر مشهد در کشور نروژ / با دیدن آثار بانوان هنرمند مشهدی تحث تاثیر قرار گرفتم

   سفیر نروژ در بازدید از نگارخانه شهر، پیشنهاد داد تا آثار بانوان هنرمند مشهدی در این کشور به معرض دید نروژی‌ها قرار داده شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، لارس نوردرم که به مشهد سفر کرده است در بازدید از نمایشگاه دائمی و مرکز اسناد تاریخی شهر مشهد اظهار کرد: این بازدید مرا بسیار تحث تاثیر قرار داد زیرا کارهای بسیار زیبای هنری و دستی در این گالری مشاهده کردم که دیدن این آثار انسان را شگفت‌زده می‌کند.
   وی افزود: در انتهای بازدید از این گالری وقتی متوجه شدم همه آثار این نگارخانه توسط بانوان هنرمند مشهدی خلق شده است این موضوع مرا بیشتر تحت تاثیر قرار داد.
   سفیر نروژ ادامه داد: ما مانند این هنر را در نروژ نداریم و این آثار و هنر هنرمندان مشهدی، بسیار متفاوت از هنرهای مرسوم انجام شده توسط هنرمندان نروژی بود و همین تفاوت‌هاست که جذابیت برای همشهریان من جهت دیدن این آثار ایجاد می‌کند.
   لارس نوردرم با اشاره به اینکه قبلا به بازدید این سبک از آثار هنرمندان نرفته‌ بودم، خاطرنشان کرد: این آثار برای مخاطبان نروژی بسیار جذاب خواهد بود.
   وی در ادامه تصریح کرد: مطلع شده‌ام که سفیر کشور اسلوونی هم پیشنهاد نمایش آثار هنرمندان این گالری را در کشور خود داده است لذا با سفیر این کشور در ایران رایزنی خواهم کرد تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این گالری در هر دو کشور صورت گیرد.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 458
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .