•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 692
   کد: 149669
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
   معاون اقتصادی شهرداری مشهد در نشست با سفیر کشور نروژ خبر داد:

   ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری شرکت‌های نروژی در شهر مشهد

   در این راستا با توجه به مذاکرات صورت گرفته قبلی و اعلام آمادگی آتش‌نشانی، مدیریت پسماند و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری برای ایجاد زمینه شرکت‌های نروژی در مشهد؛ فهرست تجهیزات مورد نیاز، مناقصات و همچنین پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری برای سفارت ارسال خواهد شد.
   ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری شرکت‌های نروژی در شهر مشهد

   معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد از ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری شرکت‌های نروژی در شهر مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، رضا خواجه نایینی در نشست مشترک با سفیر کشور نروژ که در خصوص بررسی پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در شهر مشهد برگزار شد، بیان کرد: تمامی قراردادهای اقتصادی بین شهرداری و شرکت‌های حقیقی و حقوقی سرمایه‌گذار با نظر و هماهنگی معاونت اقتصادی شهرداری منعقد می‌شود.
   وی افزود: بررسی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد بیشتر در حوزه پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ساختمانی در حوزه‌های گردشگری، تفریحی، تجاری و همچنین تامین مالی پروژه‌های بزرگ مقیاس مانند قطارشهری است.
   معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد اضافه کرد: در کنار آن، این معاونت وظیفه تامین مالی تجهیزات موردنیاز شهرداری مانند دستگاه زباله‌سوز را نیز دارد.
   خواجه نایینی عنوان کرد: با توجه به این مهم آمادگی داریم تا با شرکت‌های سرمایه‌گذاری نروژی در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشیم چرا که قابلیت‌های شهر مشهد بسیار زیاد است.
   وی با اشاره به ایجاد زمینه مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری کشور نروژ در شهر مشهد گفت: در این راستا با توجه به مذاکرات صورت گرفته قبلی و اعلام آمادگی آتش‌نشانی، مدیریت پسماند و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری برای ایجاد زمینه شرکت‌های نروژی در مشهد؛ فهرست تجهیزات مورد نیاز، مناقصات و همچنین پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری برای سفارت ارسال خواهد شد.
   معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد همچنین در خصوص راه‌های ضمانت سرمایه‌گذاری در شهرداری بیان کرد: در صورتی که شرکت نروژی در ایران شرکتی را ثبت داشته باشند، شهرداری ضمانت‌های ملکی و پروانه‌ای ارایه می‌کند.
   خواجه نایینی افزود: در روش دیگر ضمانت‌های وزارت اقتصاد و بانک مرکزی برای پروژه‌های بزرگ مانند قطارشهری و همچنین پروژه‌هایی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از 100 میلیون دلار ارایه می‌شود.
   وی خاطرنشان کرد: همچنین ضمانت‌نامه‌های داخلی نیز برای پروژه‌های کوچک‌تر قابل ارایه است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 692
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .