•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 376
   کد: 149706
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
   طی سال گذشته صورت گرفت؛

   صدور 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه 8 مشهد

   تعداد 27 مورد خودروی اسقاطی در سطح منطقه شناسایی و به پارکینگ انتقال داده شد.
   صدور 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از صدور 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه طی سال گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی گفت: امروزه پدیده ناهنجار سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است.
   وی افزود: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی دیگران می‌گردند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است.
   شهردار منطقه 8 مشهد اضافه کرد: شهرداری منطقه در راستای ایجاد شهری بهتر برای زندگی و همچنین آسایش و راحتی ساکنان و زائرانی که قصد بازدید و استفاده از امکانات موجود در منطقه را دارند، اقدامات بسیاری را در یک ساله اخیر انجام داده است.
   فرقانی اضافه کرد: در این مدت بیش از 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه صادر شده که از این تعداد 1040 ابلاغ قضایی و معرفی به شورای حل اختلاف می‌باشد.
   ‎‏وی تصریح کرد: همچنین با هدف پاکسازی محیط شهری و همچنین افزایش احساس امنیت شهروندان در راستای پا‌کسازی هرگونه نازیبایی و ناهنجاری‌های ناشی از تکدی‌‌گری در اماکن عمومی، تقاطع‌ها، پارک‌ها و معابر تعداد 779 نفر متکدی و کودک بی‌سرپرست از سطح منطقه جمع‌آوری و تحویل مراکز ذیربط شد.
   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با توجه به مجاورت این منطقه با بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) یکی از ضروری‌ترین ماموریت‌های واحد سد معبر جمع‌آوری چادرخواب‌ها و هدایت آنان به کمپ‌های اسکان زائر و همچنین جلوگیری از اتراق در پارک‌ها، میادین و معابر است که از ابتدای سال جاری تاکنون 799 چادرخواب از سطح منطقه جمع‌آوری شده‌اند.
   فرقانی تصریح کرد: فعالیت دستفروشان سبب سدمعبر و مشکل تردد درخیابان‌ها می‌شوند و موجبات نارضایتی شهروندان را به وجود می‌آورد، در این راستا طی یک سال گذشته تعداد 1460 دست فروش و بساطی از سطح منطقه جمع‌آوری و 1561 مورد هم جمع‌آوری اجناس داشته‌ایم.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: تعداد 27 مورد خودروی اسقاطی در سطح منطقه شناسایی و به پارکینگ انتقال داده شد.
    

   تعداد بازدید: 376
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .