•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 649
   کد: 149747
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهدمقدس خبر داد:

   تجمع آب در 12 نقطه از شهر مشهد/ استقرار 110 دستگاه موتور پمپ و 600 نیروی کارگری در پی بارش باران

   نقاطی که امشب شاهد تجمع آب بودیم شامل توس 65، نجف 30، میدان نمایشگاه، چهارراه مخابرات، مجیدیه 27، انتهای امامیه 68، پلیس‌راه امام هادی، بین حر 11 و 13، میدان ابوطالب و میدان قائم است.
   تجمع آب در 12 نقطه از شهر مشهد/ استقرار 110 دستگاه موتور پمپ و 600 نیروی کارگری در پی بارش باران

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از استقرار 110 دستگاه موتور پمپ و 600 نیروی کارگری در پی بارش باران خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علیرضا صحراگرد در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تجمع آب در مشهد در پی بارندگی شدید امشب بیان کرد: براساس پیش‌بینی شرایط جوی، کلیه همکاران خدمات شهری آماده‌باش هستند و در این راستا بیش از 110 دستگاه پمپ مکش‌دار قوی و 60 دستگاه خودروی تانکر در سطح مناطق مشهد مستقر شدند.
   وی افزود: در کنار آن حدود 600 نفر نیروی ماهر و آموزش دیده ویژه رفع آب گرفتگی در مناطق مستقر هستند.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: شدت بارش باران در شهر مشهد در اندازه‌ای بود که در کمتر از یک ساعت در برخی از مناطق شهر مشهد 12 میلیمتر بارش باران را شاهد بودیم و این شرایط فوق‌العاده را رقم زد.
   صحراگرد ادامه داد: در حال حاضر در سطح شهر شهروندان برای عبور و مرور مشکل خاصی ندارند و نیروهای کارگری نسبت به تخلیه چاه‌های جاذب مناطق پیرامونی و مکان‌هایی که بافت فرسوده دارد، اقدام کردند.
   وی گفت: البته نیروهای کارگری قبل از اینکه بارش باران آغاز شود با امکانات و ماشین‌آلات در نقاطی که استعداد آب گرفتگی را دارند؛ مستقر شدند.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: نقاطی که امشب شاهد تجمع آب بودیم شامل توس 65، نجف 30، میدان نمایشگاه، چهارراه مخابرات، مجیدیه 27، انتهای امامیه 68، پلیس‌راه امام هادی، بین حر 11 و 13، میدان ابوطالب و میدان قائم است.
   صحراگرد اضافه کرد: با بارش باران در شهر مشهد تجمع آب اتفاق افتاد که با آب گرفتگی متفاوت است؛ تجمع آب زمانی اتفاق می‌افتد که کانال دفع آبهای سطحی کشش این حجم از بارش باران را ندارد و شبکه به مرور می‌تواند آب را عبور دهد که این اجتناب‌ناپذیر است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 649
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .