•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 292
   کد: 149832
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
   طی سال 96 محقق شد؛

   لکه‌گیری و روکش آسفالت 180 هزار مترمربع از معابر منطقه 4 مشهد

   براساس نیازسنجی صورت گرفته طی سال گذشته 180 هزار متر مربع از معابر فرعی بولوارهای طبرسی شمالی، نبوت، پنجتن و شهید مفتح، صاحبدلان، بزرگراه شهید بابانظر، شهرک‌های پریسوز، نیکروز و نوکاریز و ... لکه‌گیری و مرمت و روکش آسفالت گردید.
   لکه‌گیری و روکش آسفالت 180 هزار مترمربع از معابر منطقه 4 مشهد

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: از ابتدای سال گذشته 180 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه چهار لکه گیری، مرمت و روکش آسفالت شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، غلامرضا غلامی تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش رفاه حال شهروندان، ارتقای زیبایی بصری و فضاسازی محیط شهری را از اهداف اجرای این پروژه عمرانی عنوان کرد و ادامه داد: در سال 96 بیش از 36 میلیارد ریال اعتبار به اجرای روکش، لکه‌گیری و مرمت آسفالت معابر این منطقه تخصیص داده شد که براساس اولویت‌های مشخص شده اجرا گردید.
   وی اضافه کرد: براساس نیازسنجی صورت گرفته طی سال گذشته 180 هزار متر مربع از معابر فرعی بولوارهای طبرسی شمالی، نبوت، پنجتن و شهید مفتح، صاحبدلان، بزرگراه شهید بابانظر، شهرک‌های پریسوز، نیکروز و نوکاریز و ... لکه‌گیری و مرمت و روکش آسفالت گردید.
   شهردار منطقه 4 مشهد خاطرنشان کرد: از این مقدار 84 هزار متر مربع مربوط به بهسازی آسفالت و حذف معابر خاکی سطح منطقه بوده که با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده است.
   غلامی با بیان اینکه تمام سعی شهرداری این منطقه ارائه خدمات متوازن و افزایش رضایتمندی شهروندان است، یادآور شد: طی سال 96 و در راستای اجرای روکش و لکه‌گیری آسفالت معابر، 95 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه با اعتبار 10 میلیارد ریال آماده‌سازی شده است.
   وی در ادامه سخنانش به روکش آسفالت معابر منطقه در اجرای طرح استقبال از بهار 97 اشاره کرد و اظهار داشت: به همین منظور معابر فرعی اعلام شده در بولوارهای طبرسی شمالی و جنوبی، پنجتن، شهید مفتح، نبوت و ... لکه‌گیری و مرمت آسفالت شده است.
   شهردار منطقه 4 شهد در پایان بیان کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار 97 بالغ بر 5 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه با صرف یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار جهت افزایش زیبایی بصری معابر سطح منطقه لکه‌گیری و مرمت آسفالت شده است.

    

   تعداد بازدید: 292
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .