•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 344
   کد: 149841
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد:

   اکران کاریکاتورهای برگزیده جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در نگارخانه شهر

   مراسم افتتاحیه اکران کاریکاتورهای برگزیده اولین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن روز یکم اردیبهشت ماه با حضور مسئولان و چهره‌های برتر و پیشکسوت کاریکاتور کشور برگزار خواهد شد. ضمن اینکه نگارخانه شهر صبح‌ها از ساعت 10 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 17 تا 19 آماده میزبانی و پذیرایی از علاقه‌مندان است.
   اکران کاریکاتورهای برگزیده جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در نگارخانه شهر

   سرپرست مدیریت ساماندهی ومهندسی بحران شهرداری مشهد از اکران کاریکاتورهای برگزیده اولین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در نگارخانه شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، امیر عزیزی با بیان این مطلب، اظهار کرد: کاریکاتورهای برگزیده اولین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه امسال در محل نگارخانه شهر برگزار خواهد شد.
   وی افزود: این نمایشگاه توسط مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری و شبکه آسیایی جامعه ایمن برگزار خواهد شد.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه 70 اثر از کاریکاتوریست‌های مطرح در نگارخانه به نمایش درمی‌آید، گفت: این آثار از هنرمندان شرکت کننده از 30 کشور جهان اکران می‌گردد.
   عزیزی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود از پتانسیل گروه‌های دانش آموزی برای دیدن آثار در حوزه ایمنی و مدیریت بحران استفاده شود، بیان کرد: آشنایی دانش‌آموزان با مباحث ایمنی، ارائه آموزش‌های لازم در حوزه ایمنی به زبان هنر و تلاش برای به مشارکت طلبیدن آنان در این حوزه از جمله اهدافی است که در این خصوص دنبال می‌شود.
   شایان ذکر است؛ مراسم افتتاحیه اکران کاریکاتورهای برگزیده اولین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن روز دوم اردیبهشت ماه با حضور مسئولان و چهره‌های برتر و پیشکسوت کاریکاتور کشور برگزار خواهد شد. ضمن اینکه نگارخانه شهر صبح‌ها از ساعت 10 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 17 تا 19 آماده میزبانی و پذیرایی از علاقه‌مندان است.
   نجمه کیشی


    

   تعداد بازدید: 344
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .