•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 245
   کد: 149880
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
   در دیدار سرپرست اداره روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی با رئیس اداره رسانه شهرداری مشهد مقدس مطرح شد؛

   اثرات مثبت پیوند میان آموزش و پرورش و شهرداری در شهر مشهد / راه‌اندازی «شهریاران» در سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش برای تحقق اهداف مدیریت شهری

   پیشنهاد دارم شهروند خبرنگار را در سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش با عنوان «شهریاران» راه‌اندازی نمایید تا در دل خانواده‌ها نفوذ کرده و از این راه بتوانیم به نیازهای مردم توسط مدیریت شهری و آموزش و پرورش پاسخ گوییم.
   اثرات مثبت پیوند میان آموزش و پرورش و شهرداری در شهر مشهد / راه‌اندازی «شهریاران» در سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش برای تحقق اهداف مدیریت شهری

   در دیدار سرپرست اداره روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی با رئیس اداره رسانه شهرداری مشهد مقدس بر اثرات مثبت پیوند میان آموزش و پرورش و شهرداری تاکید شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، مجیدی‌فر، سرپرست اداره روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در این دیدار اظهار کرد: فعالیت در مجموعه‌ بزرگی مانند شهرداری مشهد با وجود یک شهردار که به خوبی روابط عمومی و رسانه را می‌شناسد سخت است، اما یقینا تیم فعلی اداره رسانه با مدیریت شما از عهده کارها به خوبی بر خواهد آمد.
   وی افزود: پیوند میان آموزش و پرورش و شهرداری به عنوان دو ابر سازمان در مشهد، یقینا اثرات مثبتی در شهر خواهد داشت که باید در این راستا گام برداشته شود.
   مجیدی‌فر با اشاره به اینکه خبرنگاران خبرگزاری پانا می‌توانند نمایندگان مدیریت شهری در میان خانواده‌ها باشند، خاطرنشان کرد: می‌توان در هفته معلم برنامه‌های مشترکی را با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری برای بزرگداشت مقام معلم در سطح شهر مشهد اجرایی نمود.
   برگزاری نشست مشترک مدیران روابط عمومی شهرداری و آموزش و پرورش مشهد
   در ادامه این دیدار، محمد رهنما، رییس اداره رسانه اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس نیز اظهار کرد: فعالیت‌های خود را در دوگام برنامه‌ریزی نموده‌ایم. در گام نخست ابتدا اولویت‌های سازمانی را انجام داده و سپس پا را فراتر از گذاشته و به اهداف و نیازهای فراسازمانی و شهر خواهیم پرداخت.
   وی عنوان کرد: پیشنهاد دارم شهروند خبرنگار را در سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش با عنوان «شهریاران» راه‌اندازی نمایید تا در دل خانواده‌ها نفوذ کرده و از این راه بتوانیم به نیازهای مردم توسط مدیریت شهری و آموزش و پرورش پاسخ گوییم.
   رهنما افزود: به دنبال برگزاری نشست مشترک روسای روابط عمومی نواحی آموزش و پرورش مشهد با مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد هستیم که اهداف آموزشی و ایجاد زمینه همکاری‌های مشترک را از برگزاری این نشست دنبال می‌کنیم.
   احمد پورمفردی


    

   تعداد بازدید: 245
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .