•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 209
   کد: 151691
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد:

   انتشار دومین فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه جامعه ایمن

   این جشنواره با همکاری شبکه آسیایی جامعه ایمن، سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، اداره کل روابط عمومی و بین الملل و مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران در دست اجرا قرار دارد.
   انتشار دومین فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه جامعه ایمن

   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از انتشار دومین فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه جامعه ایمن خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب، گفت: فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه جامعه ایمن از دوم اردیبهشت ماه منتشر شده و تا سی و یکم شهریورماه ادامه خواهد داشت.
   وی با اشاره به اینکه فیلم‌سازان داخلی و خارجی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، بیان کرد: این جشنواره با همکاری شبکه آسیایی جامعه ایمن، سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد و مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران در دست اجرا قرار دارد.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با اشاره به موضوعات این جشنواره توضیح داد: فیلم‌های مستند در 2 قالب داستانی و انیمیشن در حوزه‌های حمل و نقل پاک و ایمن، آسیب‌های اجتماعی سلامت روح و روان، مسائل زیست محیطی حفظ و احیای محیط زیست، فرهنگ ایمنی و نقش شهروندان در ایمنی جامعه و ایمنی معلولان سالخوردگان و کودکان در شهرها برگزار می‌گردد.
   عزیزی موضوع ویژه این جشنواره را «زلزله در کلانشهرها» دانست و گفت: پیش‌‌‌بینی می‌شود این جشنواره با مشارکت و استقبال فیلم‌سازان مطرح داخلی و خارجی همراه شود.
   وی با بیان اینکه زمان اکران فیلم‌ها، افتتاحیه اختتامیه و انتخاب آثار برتر در اوایل آذرماه در مشهد است، افزود: همزمان نیز آثار منتخب در کشور ژاپن اکران خواهد شد.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با بیان اینکه فیلم‌ها و انیمیشن‌های 60 ثانیه‌ای در بخش ویژه دریافت می‌شود، خاطرنشان کرد: هنرمندان می‌توانند سناریو پیشنهادی خود را در موضوع زلزله در کلانشهرها برای دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و بعد از تایید توسط هیات داوران، کمک هزینه‌ای از سوی شهرداری مشهد دریافت کنند.
   گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.ascn.info مراجعه کرده و آثار خود را به آدرس الکترونیکی cartoon@ascn.info ارسال کنند.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: جامعه ایمن - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .